İmamoğlu kontrolünü neden kaybetti?

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun sinirleri şu sıralar çok bozuk. Ağza alınmayacak küfürleri ulu orta edecek kadar kontrolünü yitirmiş durumda. Bunun sebebi ne olabilir?  

AK Parti’nin akıllı, kararlı muhalefeti Ekrem İmamoğlu’nun dengesini bozmuş olabilir mi? Ya da medyanın İBB Başkanı’nı eleştiren haber ve yorumları?  İmamoğlu’nun bu küfürbaz hallerinin sebebi nedir?  

Sanılanın aksine Ekrem İmamoğlu’nun moral bozukluğunun sebebi AK Parti ve iktidar çevreleri değil, bundan daha çok muhalefet çevreleri sorumlu gibi duruyor. İktidar baskısı bence İmamoğlu’nu fazla daraltmaz, İmamoğlu’nu korkutan aslında içeriden ihanete uğraması.  

Ekrem İmamoğlu’nun ayarının Elazığ depremiyle aynı günlerde bozulduğunu biliyoruz. “Deprem yaralarını sarmaya gidiyorum” diye evden çıkıp Palandöken’de kayak yaparken yakalanması, ilk kez içerideki okların kendisine yönelmesini getirdi. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Küçük Amerika gibiler... 21 Şubat 2020 | 277 Okunma Gezi, Erdoğan'ı hedef alıyordu, bu karar da öyle 19 Şubat 2020 | 907 Okunma Pensilvanya, Kemal Bey'i pamuklara sarıp koruyor 17 Şubat 2020 | 406 Okunma İmamoğlu kontrolünü neden kaybetti? 14 Şubat 2020 | 3.964 Okunma Kudüs mitingi fotoğrafı 12 Şubat 2020 | 2.380 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar