Ersan Şen'i de Erdoğan mı görevlendirdi?

Akşam Gazetesi Yazarı Kurtuluş Tayiz'in bugünkü (27.01.2022)'' Ersan Şen'i de Erdoğan mı görevlendirdi?'' başlıklı yazısı.

Muhalefet cephesinden altılı masaya dönük eleştiriler yağmur gibi yağmaya başladı.

Bunun başlıca sebebi altılı masanın, bir araya gelmelerinin de gerekçesi olan 'ortak aday' konusunda hâlâ mutabakat sağlayamaması. Ve seçim tarihi ilan edilmesine karşın cumhurbaşkanı adayını çıkaramaması.

Diğer önemli bir gerekçe ise masadan her kafadan çıkan ayrı sesler.

AK Parti'den ayrılan Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan'ın masadaki hırçınlıkları da ayrı.

Masayı o kadar karıştırdılar ki, muhalefet medyası ciddi ciddi 'Davutoğlu ile Babacan'ı acaba Erdoğan mı aramıza gönderdi' diye sorgulamaya başladı.

Haber Türk'ün 'demirbaşı' olarak nitelenen muhalif hukukçu Ersan Şen'in, önceki akşamki yayında altılı masayı hedef alan eleştirileri de aynı şekilde muhalefet cephesinde kafa karışıklığı yarattı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kürtleri tehdit etmek hangi bilgeliğin eseri? 22 Mart 2023 | 412 Okunma Millet iradesini PKK'ya rehin vermeye hazırlar! 20 Mart 2023 | 1.427 Okunma Muharrem İnce ‘kilit aday' ama… 17 Mart 2023 | 484 Okunma HDP'nin ‘tutum belgesi' ya da yeni Sevr'e açılan kapı 15 Mart 2023 | 448 Okunma Muhalefetin yolu: Turuncu devrim, Türkiye baharı… 13 Mart 2023 | 499 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar