Bu “liderler” nereye koşuyor?

AK Parti’den ayrılan gazeteciler, AK Parti’den ayrılan “liderleri” ağırladı. Karar gazetesi, birkaç gündür parti liderlerini web tv’de toplayarak Cumhurbaşkanı Erdoğan ve kabinesine yönelik...

AK Parti’den ayrılan gazeteciler, AK Parti’den ayrılan “liderleri” ağırladı.

Karar gazetesi, birkaç gündür parti liderlerini web tv’de toplayarak Cumhurbaşkanı Erdoğan ve kabinesine yönelik ağır suçlamalar içeren yayınlar yapıyor.

Kemal Kılıçdaroğlu, Meral Akşener, Mithat Sancar ve Temel Karamollaoğlu’nun yanı sıra AK Parti’den ayrılarak yeni partiler kuran Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan sırayla tek kale maç yapıyorlar.

Konuşmalar arasında en çok Ahmet Davutoğlu’nun sözleri dikkatimi çekiyor; bir akademisyen olmasından kaynaklanıyor olsa gerek, her konuya -hükümeti kast ederek- “hiçbir şey bilmiyorlar” diyerek giriyor.

Ekonomiyi bilmiyorlar, dış politikayı bilmiyorlar, demokrasiyi bilmiyorlar, iç siyaseti bilmiyorlar, idareyi bilmiyorlar….

Dinlerken egosu tavan yapmış, kendinden başka kimseyi beğenmeyen, dinlemeyen soğuk bir akademisyen hissi veriyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Macron, Erdoğan'la savaşını kaybetti 26 Ekim 2020 | 500 Okunma İYİ Parti nasıl kurtulur? 23 Ekim 2020 | 449 Okunma İYİ Parti'nin “milliyetçi-ülkücü” imajı yerlerde... 21 Ekim 2020 | 488 Okunma Sevgili Markar, Erdoğan ve “ışıkçı” Yargıç 19 Ekim 2020 | 314 Okunma O devekuşu kim? 16 Ekim 2020 | 232 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar