ABD'nin terör örgütüne gönderdiği 20 bin TIR silahı ne zaman konuşacaksınız?

Fiili olarak değilse bile zihnen ABD işgali altında olduğumuzdan şüphe duymuyorum artık. Sadece sınırlı bir çevreyi suçlamıyorum, maalesef genel olarak durum böyle. Nedeni mi? ABD'nin terör örgütüne...

Fiili olarak değilse bile zihnen ABD işgali altında olduğumuzdan şüphe duymuyorum artık. Sadece sınırlı bir çevreyi suçlamıyorum, maalesef genel olarak durum böyle.

Nedeni mi?

ABD'nin terör örgütüne gönderdiği 20 bin TIR'ı görmeyen muhalefetin, öküzün altında buzağı arar gibi, ısrarla Türkiye'yi terör örgütlerine silah göndermekle suçlaması başka nasıl izah edilebilir?

ABD, yanı başımızda dünyanın en korkunç terör örgütü olan PKK/YPG'ye sayısı 20 binlerle ifade edilen silah, askeri araç, gereç taşıyan TIR gönderdi; ama Türkiye'de bu konu, iktidarın ABD'ye gösterdiği tepkiyle sınırlı kaldı.

Sınırlarımızda, bize karşı yığınak yapılırken, bir terör ordusu oluşturulup, garnizon bir devletin hazırlığı sürerken muhalefet yalandan da olsa itiraz edemedi. Ama bu muhalefet, kendi devletini ortada (evet kelimenin tam anlamıyla) hiçbir somut delil bile yokken, yalan iddialarla 'terör örgütlerine silah göndermekle' suçlayabiliyor?

FETÖ'nün 'MİT TIR'l

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Mahmur'un gerçek hikayesi 04 Haziran 2021 | 291 Okunma ABD'nin terör örgütüne gönderdiği 20 bin TIR silahı ne zaman konuşacaksınız? 02 Haziran 2021 | 2.627 Okunma Amerikan bütçesiyle PKK/YPG devleti… 31 Mayıs 2021 | 258 Okunma 90'lar kampanyası da tutmadı 28 Mayıs 2021 | 339 Okunma ABD, PKK'yla da görüşüyor 26 Mayıs 2021 | 319 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar