Türkiye’ye inanmak artık siyasi kimliktir..

Türkiye, dünya çapında oyun değiştirici güçtür! Kendi bölgesinde oyun kurucu güçtür. Coğrafyamızın her köşesinde “Türkiye Etkisi” hesaba katılmadan hiçbir şey yapılamaz.

“Akdeniz’de Türkiye’siz oyun kurulamaz” cümlesinin aslı şudur: Coğrafyada Türkiye’nin içinde bulunmadığı hiçbir oyun kurulamaz. Bu gerçeği, bir süre sonra, yakın coğrafyamızın sınırlarının çok ötesinde de duyacağız.

Trablusgarp Savaşı” yüz yıl sonra kazanıldı

Libya Başbakanı Fayiz es-Serrac, dün, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşmek için Ankara’ya geldi. Tam bu sırada, Türkiye’nin desteğindeki Milli Mutabakat Hükümeti’ne bağlı Libya ordusu, Trablus Uluslararası Havaalanı’nı ele geçirdi. Başkent Trablus, bütün tehditlerden kurtuldu. Libya’nın Batı’sında Hafter ve arkasındaki güçlerin tutunma imkânları kalmadı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Sosyal medya şirketleri, ABD’den sonra ilk hedef Türkiye’ye saldıracak... İhaleler çoktan dağıtıldı. 14 Ocak 2021 | 3.964 Okunma İmparatorluğun çöküşü.. ABD küreselleşmesi bitti. Kendi içinde yerelleşme çatışmalarına hazır olun. 11 Ocak 2021 | 3.884 Okunma Türkiye yükselirken alçalanlar: Menderes iması, Almanya iması, feci son iması. Yahu siz kimsiniz? 07 Ocak 2021 | 3.673 Okunma *Salgın sonrası fırtına var. *Türkiye 2021’de dünyayı çok daha fazla şaşırtacak! 04 Ocak 2021 | 6.200 Okunma Batı’nın ileri karakolları son ağır saldırıyı yapıyor. Türkiye’nin yanında durun. Ona güç verin. 28 Aralık 2020 | 4.047 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar