Suikastlar, puslu havalar.. Ekrem İmamoğlu üzerinden nasıl bir kurgu pazarlanıyor?

Artık terörle bir şey yapamayanlar; istihbarat örgütleri, onların taşeronları üzerinden bireysel terör, suikast yöntemleri mi deneyecek? CHP ve İmamoğlu, birçok müdahale yönteminde olduğu gibi, bu ihaleyi de mi aldı?

Bütün seçenekleri masaya sürdüler. En tehlikeli senaryoları “normalleştiriyor”, en hayali senaryoyu somutlaştırıyor, bugüne kadar denediklerini tekrarlamak, denemediklerini de uygulamak istiyorlar.

Zihinsel bir operasyon yürütüyorlar. Kitlesel bir çalışma, algı, kamuoyu yönetimi sergiliyorlar. Sistematik bir planlama yapılmış ve bunu uygulamaya çalışıyorlar.

Yalanla gerçeğin birbirinden ayırt edilemediği bir çağda yaşadığımızın gayet farkındalar. İşte buna yatırım yapıyorlar. Hareket noktalarını burası belirliyor.

Türkiye’de de “Stratejik Etki Ofisi” mi kurdular!

İçerideki siyasi ittifaktan, ortaklıktan çok daha tehlikeli biçimde, psikolojik operasyon, kitlesel manipülasyon yürütüyorlar. İnsanları Türkiye için sevinemez hale getiriyorlar. Dünyada neler olduğuna bakmadan, “Türkiye’de her şeyin kötü olduğuna” dair bir inancı, kanaati sabitliyorlar.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
ABD içeriden kuşatıldı! Başkenti işgal altında. Çöküş durdurulamaz. 18 Ocak 2021 | 3.153 Okunma Sosyal medya şirketleri, ABD’den sonra ilk hedef Türkiye’ye saldıracak... İhaleler çoktan dağıtıldı. 14 Ocak 2021 | 3.989 Okunma İmparatorluğun çöküşü.. ABD küreselleşmesi bitti. Kendi içinde yerelleşme çatışmalarına hazır olun. 11 Ocak 2021 | 3.903 Okunma Türkiye yükselirken alçalanlar: Menderes iması, Almanya iması, feci son iması. Yahu siz kimsiniz? 07 Ocak 2021 | 3.681 Okunma *Salgın sonrası fırtına var. *Türkiye 2021’de dünyayı çok daha fazla şaşırtacak! 04 Ocak 2021 | 6.201 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar