Küresel terör karaborsası: Bu ihaleleri kim dağıtıyor?

Dünya genelinde çok büyük bir terör karaborsası var. Uyuşturucu sektörü ile birlikte terör piyasası, zenginlik ve güç hesaplaşmalarında en etkili silahlardan biri. Adeta bir nükleer bomba.

Jeopolitik hesaplardan etnik kavgalara, dini önceliklerden yüz milyarlarca dolarlık kirli paraya, ticaret savaşlarından kaynaklar ve pazar kavgalarına kadar, en büyük ihaleler bu piyasada dağıtılıyor.

AB ÜLKELERİTERÖR ÖRGÜTLERİ KURUYOR

Demokrasi ve insan haklarını dilinden düşürmeyen Avrupa Birliği ülkelerinin önemli bir bölümü, küresel ölçekte işlerini terör örgütleriyle yürütüyor. Terör örgütleri kuruyor, finanse ediyor, eğitiyor, ülke ve bölgelere gönderiyor, açık ve net olarak onlara hedef gösteriyor.

Bu konuda Avrupa’da başı Fransa ve İngiltere çekiyor. Almanya, Belçika, Hollanda gibi ülkeler istihbarat alanında terör patronluğu yapıyorlar, diğerleri ve kuzey ülkeleri ise “yumuşak güç” örtüsü altında onları besliyor.

ABD VE İSRAİL: KÜRESELÖLÇEKTE TERÖRÖRGÜTLERİNİN SAHİPLERİDİR.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
NATO Türkiye için birinci tehdit oldu. 04 Aralık 2019 | 4.538 Okunma Barbaros Hayrettin Paşa, 473 yıl sonra geri döndü 02 Aralık 2019 | 3.760 Okunma Türkiye’nin bir hareketi ile Avrupa savunması çöktü.. 28 Kasım 2019 | 7.313 Okunma Yeni sömürgecilik dalgası, Müslümanlar eliyle gelecek 26 Kasım 2019 | 4.986 Okunma Kiralık katil Dahlan’ın başına 4 milyon dolar ödül konulacak 23 Kasım 2019 | 2.899 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar