Adam tek bir cümle ile Türkiye’ye karşı bütün gizli planları açık etti

Türkiye, üç Kapı’yı da açık tutmaya, kendini Anadolu içinde boğmaya çalışanlara meydan okumaya, bu çokuluslu planları çökertmeye, “Türkiye’yi Durdurma” hesaplarını etkisizleştirmeye çalışıyor.

Ermenistan Başbakanı Nikol Vovayi Paşinyan; “Avrupa şunu iyi bilmeli; Türkiye’yi Kuzey Doğu ve Güney Doğu’da durduran son engel Ermenistan’dır” dedi.

Kuzey Doğu’yu anladık, kendileri. Peki Güney Doğu neresi! Ermenistan Güneydoğu’da da mı Türkiye ile savaşıyor?

Avrupa’nın, ABD’nin, İsrail’in, onun yeni yetme dostu Arap rejimlerinin, İran’ın bütün gizli sırlarını, Türkiye’ye yönelik bütün gizli hesaplarını açık eden bir cümle bu.

Türkiye, Doğu Kapısı’nı, Güney Kapısı’nı açık tutacak. Batı Kapısı sağlama alınacak.

Kuzeydoğu dediği yer, Karabağ, işgal altındaki Azerbaycan toprakları, Türkiye-Azerbaycan arasındaki kara bağlantısını kesen o harita. Güneydoğu dediği yer; Irak’ın ve Suriye’nin kuzeyi, Türkiye’nin Doğu ve Güneydoğu’su..

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
“Türk ordusu satıldı” diyen; Karabağ’da Ermeni, Libya’da Hafter, Ege’de Yunan, Suriye’de PKK’dır. 30 Kasım 2020 | 3.169 Okunma Noldu Zayed! Afrin ve Libya’dan sonra Karabağ’da da kaybettin! 23 Kasım 2020 | 2.097 Okunma “Türkiye Ekseni”nden Orta Kuşak Projesi’ne. Eğer bu yapılırsa Türkiye dünyanın eksenini değiştirir. 17 Kasım 2020 | 2.816 Okunma Aliyev yeni güçlü lider profilidir. Aliyev ve Azerbaycan yükseliyor! Erdoğan ve Türkiye fırtınası: “Büyük iddialar” dedik, şimdi “Büyük adımlar” atma zamanı. 13 Kasım 2020 | 1.833 Okunma Ne o, ABD’den sömürge valisi mi isteyeceksiniz? İstanbul sokaklarına ABD askeri mi çağıracaksınız? 09 Kasım 2020 | 3.042 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar