Adam tek bir cümle ile Türkiye’ye karşı bütün gizli planları açık etti

Türkiye, üç Kapı’yı da açık tutmaya, kendini Anadolu içinde boğmaya çalışanlara meydan okumaya, bu çokuluslu planları çökertmeye, “Türkiye’yi Durdurma” hesaplarını etkisizleştirmeye çalışıyor.

Ermenistan Başbakanı Nikol Vovayi Paşinyan; “Avrupa şunu iyi bilmeli; Türkiye’yi Kuzey Doğu ve Güney Doğu’da durduran son engel Ermenistan’dır” dedi.

Kuzey Doğu’yu anladık, kendileri. Peki Güney Doğu neresi! Ermenistan Güneydoğu’da da mı Türkiye ile savaşıyor?

Avrupa’nın, ABD’nin, İsrail’in, onun yeni yetme dostu Arap rejimlerinin, İran’ın bütün gizli sırlarını, Türkiye’ye yönelik bütün gizli hesaplarını açık eden bir cümle bu.

Türkiye, Doğu Kapısı’nı, Güney Kapısı’nı açık tutacak. Batı Kapısı sağlama alınacak.

Kuzeydoğu dediği yer, Karabağ, işgal altındaki Azerbaycan toprakları, Türkiye-Azerbaycan arasındaki kara bağlantısını kesen o harita. Güneydoğu dediği yer; Irak’ın ve Suriye’nin kuzeyi, Türkiye’nin Doğu ve Güneydoğu’su..

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
* Erdoğan KKTC’de ne müjde verecek? * İmparatorluklar aklı geri döndü! 19 Temmuz 2021 | 3.710 Okunma O gece… “Vurun, öldürün, ezin.” “15 kişi pert, ateş ediyoruz” 12 Temmuz 2021 | 2.327 Okunma Peki, 15 Temmuz sonrası ne oldu? Onlar ne yaptı, biz ne yaptık? Türkiye haritaları nasıl yırtıp attı! İçeriden kuşatma planı da çökecek Nokta! 08 Temmuz 2021 | 1.177 Okunma * 15 Temmuz saldırısı bir medeniyetler çatışmasıdır. * O gece; “Son Vatan” Türkiye, coğrafyanın “Anavatanı” oldu. * 2023 öncesi yine saldıracaklar. Ama FETÖ’den beter olacaklar. 05 Temmuz 2021 | 1.625 Okunma Yalan; bir teröre, kitle imha silahına dönüştü. Bir iç tehdit halini aldı. “Savunmak” yenilgidir! 01 Temmuz 2021 | 3.432 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar