Pastadan eşit dilimler...

Cinsellik pasta gibi. Eşler pastadan eşit miktarda yerse ve tadını beğenirse iki taraf da mutlu olur. Cinsellik aceleye gelmez. Zaman içinde her şeyin yoluna girdiğini, ne kadar mutlu olduğunuzu görüp sevineceksiniz.BÖYLE SORU...

Cinsellik pasta gibi. Eşler pastadan eşit miktarda yerse ve tadını beğenirse iki taraf da mutlu olur. Cinsellik aceleye gelmez. Zaman içinde her şeyin yoluna girdiğini, ne kadar mutlu olduğunuzu görüp sevineceksiniz.

BÖYLE SORU YOK! 

Karım zevk almıyor 


23 yaşındayım, evliyim. Penisimin boyu 7 santim. Eşim hiç zevk alamıyor. Ne yapmalıyım?

CEVAP 

Peki değerli okurum kaç kilosun? İşimize en yarayacak bilgiyi vermezsen biz havadan, sudan sohbet ederiz. Havaya, suya geçilmişse o muhabbetin suyu çıkmış demektir. Ölüsü mü, dirisi mi 7 santim? Neyse, senden önce eşin cinselliğe uzak durmuşa benziyor. Yani toplumun yarattığı frijit kadınlar grubuna girmiş de olabilir. Bu konu iki yanlıdır. Geriye ne kaldı? Eğitimin ne? Acelen neydi ki evlendin? Evlenmeden penisin boyunu biliyor muydun? Yoksa düğün aile zoruyla mı oldu? Ayrıntıları öğreneceğim, yanıtımı ona göre vereceğim.

Gözüm hep dışarıda 

37 yaşındayım, 4 yıllık evliyim. Bir çocuk babasıyım. Karımla 2-3 aydır ilişkiye girmek eziyet oldu. Onu istemiyorum. Ama dışarıdaki kadınlara bakıyorum. Ne yapayım?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Erkeğin korkulu rüyası 21 Temmuz 2017 | 2.687 Okunma Acı kadını zorluyor 20 Temmuz 2017 | 1.832 Okunma Pastadan eşit dilimler... 19 Temmuz 2017 | 716 Okunma Korkuya son verin 18 Temmuz 2017 | 772 Okunma Zevk vermez oluyor... 17 Temmuz 2017 | 1.998 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar