Acı kadını zorluyor

Kadınlar ilk yıllarda ilişkiden zevk almıyor, acı çekiyor. Çünkü kendilerini kasıp tedirgin oluyorlar. Eşleriyle sorunları olmamasına rağmen bu durum yakalarını bırakmıyor. Kadının...

Kadınlar ilk yıllarda ilişkiden zevk almıyor, acı çekiyor. Çünkü kendilerini kasıp tedirgin oluyorlar. Eşleriyle sorunları olmamasına rağmen bu durum yakalarını bırakmıyor. Kadının cinselliğe alışmak, korkularını yenmek için zamana ihtiyacı var.

BÖYLE SORU YOK!

Harekete geçmek istiyorum


50 yaşındayım, yakışıklıyım. Her kadını arzuluyor, harekete geçmek istiyorum. Ama ufaklık benimle aynı fikirde değil. Ne yapayım?

CEVAP 

Yakışıklılığına yoğunlaşmış okurum, evli misin, bekar mısın? Evliysen kadını evde cariye, ötekileri gününe göre kraliçe yerine mi koyuyorsun? Her kuşun etini yiyen türdensin. Ama çatalının dokusu aslında et, deri kadar etik değerlerle dokunmuş. Onun denemeleri seçici, her şey kuralına göre olsun diyor ve sana mesaj atıyor: “Patron her kadına bakarsan, senin kadınına, kızına da bakarlar. Haydar Hoca icazet veremez. Sadece 2 cümle söylüyor, ‘Fren tutmuyorsa balatalara baktırsın, gözüne de vicdan gözlüğü taktırsın’ diyor.”

Yavru aslan durmuyor

20 yaşındayım. Bizim yavru aslan hep hareket halinde. Penisim büyük ve pantolondan çabuk fark ediliyor. Ne olur bana bir yol gösterin.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Erkeğin korkulu rüyası 21 Temmuz 2017 | 2.687 Okunma Acı kadını zorluyor 20 Temmuz 2017 | 1.832 Okunma Pastadan eşit dilimler... 19 Temmuz 2017 | 716 Okunma Korkuya son verin 18 Temmuz 2017 | 772 Okunma Zevk vermez oluyor... 17 Temmuz 2017 | 1.998 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar