Haydar Dümen
Haydar Dümen Posta

Zevk vermez oluyor...

17 Temmuz 2017 | 1.3 K

Erkek ergenlikten kalan alışkanlıkla porno filmleri izleyip mastürbasyon yaparken kadından uzaklaşıyor, zevk alamaz oluyor ve cinsellikten de soğuyor. En iyisi bu alışkanlıktan vazgeçin, hayatı hem kendinize hem de eşinize zehir etmeyin...

BÖYLE SORU YOK!

Sevgilim çok istekli

 
25 yaşında kadınım. Sevgilim çok istekli, her yerde ilişkiye girmek istiyor. Tehlikeli ya da sokak dinlemiyor. Onun isteği nasıl azalır?

CEVAP 

Azalmaz sevgili okurum, kendinden azalmaz, azan insana çare bulunmaz. Çare bulunsa söz dinlemez. İlla ki başı belaya girecek, sonunda “Ne yaptım ben?” diyecek. Mesela komşunun kapı boşluğunda, iki arabanın arasında, bir çöp bidonunun arkasında...

Dekor tamam, iştah açıldı, al gülüm ver gülüm ayak üstü senin kulaklar tetikte, gözler erketede... Çek çileyi, ye yasak meyveyi!!! Sevgili okurum, hadi o hasta, yani bir tür teşhirci. Sana ne oluyor? Yoksa yatak, yorgan pireli, evdeki odalar kilitli mi?

İlk dakikada boşalıyorum

  5 yıllık evliyim. Düzenli cinsel hayatım olmasına rağmen ilk dakikada boşalıyorum. Ne yapayım?

CEVAP 

Değerli okurum, erken boşalmanın tedavisi var. Hem de yüksek oranda bu illetin hakkından gelebiliyoruz. Tedavi denilince önce hasta-doktor diyaloğu kurulur. Doktor denilince konuyla ilgili uzman tercih edilir.

Devamını Oku
Diğer Yazıları
DAHA FAZLA SONUÇ GÖSTER