İçimizdeki Taşnakçılar

1992 Karabağ faciasını dün gibi hatırlıyorum. Hocalı Soykırımını ve diğerlerini. Ermeni çeteciler 20 bin sivil Azerbaycanlıyı öldürmüş, 1 milyon 200 bin Azerbaycan Türkü mermi ve bomba...

1992 Karabağ faciasını dün gibi hatırlıyorum. Hocalı Soykırımını ve diğerlerini. Ermeni çeteciler 20 bin sivil Azerbaycanlıyı öldürmüş, 1 milyon 200 bin Azerbaycan Türkü mermi ve bomba yağmuru altında, karda kışta sürgün edilmişti.

Tekrar edeyim de geri zekalılar anlasın: 20 bin ölü, 1 milyon 200 bin sürgün.

“Türkiye’deki Taşnakçılar” geri zekalı değil. Rakamları da bilir gerçekleri de. Ama mayasında Türk düşmanlığı, Türkiye düşmanlığı olduğu için Ermeni katilin koşulsuz hizmetkarıdır.

İşte yine pörtlemişler gizlendikleri kubur deliklerinden. Dünyanın gözleri önünde trajedi yaşanıyormuş da dünya görmüyormuş! Paşinyan bile trajedi demiyor, bizim hokkabazlar, efendileri çağırmadan mesaiye oturuyor!

“Trajedi” dedikleri de Azerbaycan askerinin çocuklara bisküvi vermesi, göç edenlere kumanya-su dağıtması. Biz o topraklardan göç ederken Ermeni askeri analarımızın balalarımızın üzerine gülle yağdırıyordu. Buna rağmen Azerbaycan bir tek Ermeni sivilin kılına dokunmuyor, ama bizim alçaklar “trajedide” ısrar ediyor. Tıpkı Ermeni soykırımı yalanında ısrar ettikleri gibi. İşte şuraya yazıyorum, yarın bir gün Ermeniler bu soykırım yalanından vazgeçseler içimizdeki Taşnakçılar vazgeçmeyecekler.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Batı’da mı kalacağız, kendimize mi döneceğiz? 08 Aralık 2023 | 514 Okunma Artık kendi vicdanlarımızın mahkumuyuz 06 Aralık 2023 | 347 Okunma Gelecek nesiller yüzümüze tükürecek 04 Aralık 2023 | 829 Okunma Çiftçiyene gerek var, üçkağıtçılarımız var 01 Aralık 2023 | 510 Okunma ‘Temiz eller’ gerçekleşecek mi? 29 Kasım 2023 | 757 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar