Günlük burç yorumları 24 Temmuz Salı Funda Karavit Sağışman

Ay Yay Burcunda sabahın erken saatleri Merkür le olan üçgen açısını gerçekleştirdikten sonra 11:22 de boşluğa girecek. Önemli görüşmelerinizi ve varsa anlatmak istedikleriniz...

Ay Yay Burcunda sabahın erken saatleri Merkür le olan üçgen açısını gerçekleştirdikten sonra 11:22 de boşluğa girecek. Önemli görüşmelerinizi ve varsa anlatmak istedikleriniz açıklamalarınız, erken saatlerde gerçekleştirmenizi tavsiye ederim. Ay Boşluğa girdikten sonra, yeni bir girişimde bulunmayıp, yarım kalan işlerinizi tamamlamanız faydalı olacaktır. Belirsizlikler koşulları zorlayabilir. Gün geneli Venüs ün Neptün ile karşıtlığı etkili olacak.

Bu açının etkisi ise, özellikle aşk, ve finans konularıyla ilgili hayal kırıklıkların uğratacağı gibi, dağılmalara ve bazı bitişlere de neden olabilir, kendimizi aldanmış hissedebiliriz, dolandırılmalara da dikkat etmekte fayda var. Beslenmeyle ilgili konularda sıkıntı yaşanabilir, zehirlenmeler gözlemlenebilir. ilaç ya da alkol tüketimi sorun çıkartabilir. Aldatıldığımız, kandırıldığımızı düşünebiliriz, düşünmeden yaptığımız geçmiş harcamalar başımıza sorun çıkartabilir. Ödemelerinizi yaparken biraz daha dikkatli olmanız gerekebilir, kafa dağınıklığı yanlışlıklara neden olabilir. Bu açının etkisindeyken estetik, saç bakım işlerini tavsiye etmiyorum.

Yengeç ve Yükselen Yengeçler: Sevgili Yengeçler, iletişime dikkat etmeniz gereken bir gün olacaktır, fazla hayalperest davranmamalı, veremeyeceğiniz sözler tutmamalısınız, maddi konularla ilgili gereksiz anlaşmalara girmemelisiniz. İş ve finans konuları sabah saatleri olumlu geçecektir.

İkizler ve Yükselen İkizler: Sevgili İkizler, ailevi konularla ilgili bazı sıkıntılar yaşayabilir, yada evinizle ilgili ihmal ettiğiniz sorunlarla uğraşabilirsiniz, fakat bugün önemli anlaşmalar yapabilir veya sevineceğiniz haberler alabilir, ortaklaşa iş yaptığınız kişi veya partnerinizin desteğiyle karşılaşabilirsiniz.

Aslan ve Yükselen Aslanlar: Sevgili Aslanlar, aşk konularıyla ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilir, finans konularına ise dikkat etmemelisiniz, gereksiz harcamalar yapmamanızda fayda var. Dolandırılmalara dikkat.

Akrep ve Yükselen Akrepler: Sevgili Akrepler, maddi konularla ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilir, fakat sosyal çevreniz, arkadaşlarınızla ilgili problemler yüzünden canınızı sıkabilirsiniz. İkili ilişkilerle ilgili beklediğiniz bulamayabilir, yada hayalini kurduğumuz konularla ilgili hayal kırıklığı yaşayabiliriz.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
7 Kasım Çarşamba 2018 günlük burç yorumları Akrep burcu Yeni Ay'a geçiyor! 07 Kasım 2018 | 77 Okunma 5 Kasım Pazartesi günlük burç yorumları 2018 Ay terazi burcunda keyfiniz kaçabilir! 05 Kasım 2018 | 65 Okunma 2 Kasım Cuma günlük burç yorumları 2018 Ay Aslan burcunda güne pozitif başlayın! 02 Kasım 2018 | 97 Okunma 30 Ekim 2018 günlük burç yorumları duygusal ve ailevi duygular ön planda! 30 Ekim 2018 | 66 Okunma 29 Ekim Pazartesi 2018 günlük burç yorumları milli coşkular yaşanacak! 29 Ekim 2018 | 60 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar