21 Ekim Pazar 2018 günlük burç yorumları karar verirken bu saati bekleyin!

Ay Balık burcunda, balık burcunun verdiği duygusallık,rahatlık ve empati dolu bir gün bizleri bekliyor olacak.Bazı zaman gülecek, bazı zaman hüzünlenecek gereksiz gözyaşları içinde bulabileceğiz kendimizi.Bugün...

Ay Balık burcunda, balık burcunun verdiği duygusallık,rahatlık ve empati dolu bir gün bizleri bekliyor olacak.Bazı zaman gülecek, bazı zaman hüzünlenecek gereksiz gözyaşları içinde bulabileceğiz kendimizi.Bugün enerjiler rahat ayın açıları olumlu. Güne Ay’ın Merkür'ün olumlu açısıyla başlayacağız. İletişim, ve görüşmeler için oldukça rahat geçecektir. Sevdiklerimizle birlikte
vakit geçirmek, organizasyonlar yapmak yada bunun için fırsatlar yaratmak için kullanabiliriz.

Ay daha sonra 12: 30 da Plüton ile olumlu açıya gidiyor, önemli kişilerden destek almak, güçlü hissetmek için çok önemli. Kendimizi daha güçlü ve emin hissedebileceğiz. Önemli kararlarımızı bu saatlerde alabiliriz.
Akşam ise Ayın Jüpiter ile olan uyumu şans ve fırsatları beraberinde getirecek, maddi manevi keyfimiz yerine gelecektir. Enerji çalışmaları,meditasyonla geçirebilir, manevi olarak oldukça iyi hissedebilirsiniz.

Koç ve Yükselen Koçlar: Sevgili Koçlar, hislerinize güvenmeniz gerek bir gündesiniz. Sağlık sorunları olanlar rahat atlatabilecekler. Fakat dinlenmenizde fayda var. Maddi olarak da önemli fırsatlar yakalayabileceklerdir.

Boğa ve Yükselen Boğalar: Sevgili Boğalar, sosyal hayatınız hareketli geçebilir, sevdiklerinizle birlikte katılacağınız organizasyonlar, arkadaş ortamları az da olsa rahatlamanızı sağlayabilir. Günü rahat ve duygusal geçirmenizi sağlayacaktır.

İkizler ve Yükselen İkizler: Sevgili İkizler, işiniz kariyeriniz ve hayallerinizle ilgili plan ve program yapabilir, beklediğiniz, önemli gelişmenin haberini alabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili sorunlar varsa ihmal etmemelisiniz. İletişime her ne olursa olsun dikkat etmelisiniz.

Yengeç ve Yükselen Yengeçler: Sevgili Yengeçler, akrabalarınızla vakit geçirebilir, çocukları olanlar onların gönlünü yapabilirler. Ödemelerle ilgili bazı sıkıntılar yaşıyor olabilirsiniz. Bugün bunları düşünmeyip günün keyfini çıkarmalı, sevdiklerinizle yada çocuklarınızla keyifli vakit geçirmelisiniz.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
7 Kasım Çarşamba 2018 günlük burç yorumları Akrep burcu Yeni Ay'a geçiyor! 07 Kasım 2018 | 148 Okunma 5 Kasım Pazartesi günlük burç yorumları 2018 Ay terazi burcunda keyfiniz kaçabilir! 05 Kasım 2018 | 161 Okunma 2 Kasım Cuma günlük burç yorumları 2018 Ay Aslan burcunda güne pozitif başlayın! 02 Kasım 2018 | 195 Okunma 30 Ekim 2018 günlük burç yorumları duygusal ve ailevi duygular ön planda! 30 Ekim 2018 | 135 Okunma 29 Ekim Pazartesi 2018 günlük burç yorumları milli coşkular yaşanacak! 29 Ekim 2018 | 144 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar