18 Ekim Perşembe 2018 günlük burç yorumları Ay Kova burcunda strese dikkat!

Ay Kova Burcunda ilerliyor, hareketli ve sosyal bir gün geçirmek isteyeceğiz. Dostlarımızla zaman geçirmek bize iyi gelecektir. Ay bugün saat 12:10 da Merkür ile kare yapacak, dolayısıyla gerginliklere, iletişimde iğneleyici...

Ay Kova Burcunda ilerliyor, hareketli ve sosyal bir gün geçirmek isteyeceğiz. Dostlarımızla zaman geçirmek bize iyi gelecektir. Ay bugün saat 12:10 da Merkür ile kare yapacak, dolayısıyla gerginliklere, iletişimde iğneleyici konuşmalara, karşıt fikirlere, ani gelen haberlere açık olacağız. Trafikte dikkat etmekte ve ani tepkiler
verirken sakin olmakta fayda var. Önemli görüşmeler, alım satım ve ticaret için uygun bir gün bir saat değil, zorunlu olmadıkça bu saatlerde görüşmelerinizi bu saatler de yapmamanızda fayda var. Öğleden sonra ise Ay’ın Marsla kavuşumu gerçekleşecek, daha hızlı, daha cesaretli ve hızlı, motivasyonu fazla olacak bir saat olacaktır.

Gereğinden fazla hızlı ve sabırsız olmak, gereksiz kazalara yol açabilecek fakat enerjimizin yüksekliği cesaret edemediğimiz işlerde, hızlı bir şekilde ilerlememizi de sağlayabilir. Gereksiz egolu hareketler göstermemize de neden olabilir. Kazalara ve sakarlıklara dikkat etmekte fayda var. Gün geneli biraz hareketli ve biraz gergin, dolayısıyla sporla, veya motivasyonumuzu yükseltecek konularla, Ay kovada olduğu için arkadaşlarla sohbette ama keyifli sohbette, alışverişte zaman geçirme , enerjimizi harcamak iyi gelecektir.

Koç ve Yükselen Koçlar: Sevgili Koçlar, bugün arkadaşlarınızla ilişkilerinize dikkat etmekte fayda var, gereksiz imalarla karşı tarafı kırmak, tamiri mümkün olamayan durumlara neden olabilir. Hayalleriniz kırgın hissedebilirsiniz ama amaçlarınızla ilgili enerjiniz kazanıp, yol alamaya çalışacaksınız.

Boğa ve Yükselen Boğalar: Sevgili Boğalar, ikili ilişkiler, yada ortaklaşa yatığınız konularla ilgili gereksiz atışmalara girmeyiniz, işinizle ilgili sıkıntılar yaşanabilir, yada üst konumda ki kişilerle ilgili bazı olumsuz haberler alabilirsiniz. Hedeflerinizle ilgili ilerlemeli ama asa aceleci davranmamalı bunu da partnerinize çok fazla hissettirmemelisiniz.

İkizler ve Yükselen İkizler: Sevgili İkizler, bugün seyahat, alım satım veya sağlıkla ilgili konular koşuşturmalar hayli yorucu olabilir. Sağlıkla ilgili ani gelişmeler olabileceği gibi işinizle ilgili de ya da yanınızda çalışanlarla iletişiminizde bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Beklenmedik, sürpriz seyahat planları yapılabilir, biraz da olsa rahatlayabilirsiniz.

Yengeç ve Yükselen Yengeçler: Sevgili Yengeçler, ödemeler ve finans konuları gündemde olacaktır. Aşk hayatınızla yaşayacağınız beklenmedik krizler, beraberinde ani gelişen olayları tetikleyebilir, yada çocukları olanlar, onlarla ilgili koşuşturmalar yaşayabilir, gereksiz borç ve ödeme yükümlülükleri altında zorlanabilirler, düşünmeden hareket edilmemesi gereken bir zaman.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
7 Kasım Çarşamba 2018 günlük burç yorumları Akrep burcu Yeni Ay'a geçiyor! 07 Kasım 2018 | 148 Okunma 5 Kasım Pazartesi günlük burç yorumları 2018 Ay terazi burcunda keyfiniz kaçabilir! 05 Kasım 2018 | 161 Okunma 2 Kasım Cuma günlük burç yorumları 2018 Ay Aslan burcunda güne pozitif başlayın! 02 Kasım 2018 | 195 Okunma 30 Ekim 2018 günlük burç yorumları duygusal ve ailevi duygular ön planda! 30 Ekim 2018 | 135 Okunma 29 Ekim Pazartesi 2018 günlük burç yorumları milli coşkular yaşanacak! 29 Ekim 2018 | 144 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar