Yalan terörü ile mücadele

PKK ezildi, başını ininden çıkaramıyor. Bahar yapılanmasına gidemedi, alana çıkamadı, kayyımlara rağmen halktan aradığı desteği bulamadı.FETÖ devletten kazındı, yargılamaların...

PKK ezildi, başını ininden çıkaramıyor. Bahar yapılanmasına gidemedi, alana çıkamadı, kayyımlara rağmen halktan aradığı desteği bulamadı.

FETÖ devletten kazındı, yargılamaların çoğu bitti, FETÖ suçluları tıkıldıkları hücrelerde ölmeyi diliyor, firariler saklandıkları deliklerde böcek gibi yaşıyor.

DHKP-C’nin beli kırık. Öyle çaresizler ki üyelerini ölüm orucuna yatırarak besleniyor, kimseyi öldüremeyince kendilerini harcıyorlar.

DEAŞ malum sahibince başka coğrafyalara taşındı.

Türkiye gurur duyulacak bir devlet-millet dayanışmasıyla, sabrederek, inanarak, hukukun ve hakikatin pusulasından ayrılmayarak aştı bu kan çukurlarını.

Hala evlatlar şehit verebiliyoruz maalesef ama geçmiş yıllarla kıyaslandığında nasıl bir saldırının içinden çıktığımız da ortada.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
“Bakan Anne” ile koruyucu ailelik üstüne 15 Temmuz 2020 | 2.095 Okunma Ayasofya'nın dirilişi 14 Temmuz 2020 | 2.350 Okunma Sosyal medyada operasyon: Gezi örneği 08 Temmuz 2020 | 2.441 Okunma Başbağlar şehitlerinin kanı yerde kalmasın 07 Temmuz 2020 | 2.539 Okunma Elinizi yıkayıp çıkamazsınız, bu pisliğin sebebi sizsiniz! 02 Temmuz 2020 | 2.476 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar