Yalan terörü ile mücadele

PKK ezildi, başını ininden çıkaramıyor. Bahar yapılanmasına gidemedi, alana çıkamadı, kayyımlara rağmen halktan aradığı desteği bulamadı.FETÖ devletten kazındı, yargılamaların...

PKK ezildi, başını ininden çıkaramıyor. Bahar yapılanmasına gidemedi, alana çıkamadı, kayyımlara rağmen halktan aradığı desteği bulamadı.

FETÖ devletten kazındı, yargılamaların çoğu bitti, FETÖ suçluları tıkıldıkları hücrelerde ölmeyi diliyor, firariler saklandıkları deliklerde böcek gibi yaşıyor.

DHKP-C’nin beli kırık. Öyle çaresizler ki üyelerini ölüm orucuna yatırarak besleniyor, kimseyi öldüremeyince kendilerini harcıyorlar.

DEAŞ malum sahibince başka coğrafyalara taşındı.

Türkiye gurur duyulacak bir devlet-millet dayanışmasıyla, sabrederek, inanarak, hukukun ve hakikatin pusulasından ayrılmayarak aştı bu kan çukurlarını.

Hala evlatlar şehit verebiliyoruz maalesef ama geçmiş yıllarla kıyaslandığında nasıl bir saldırının içinden çıktığımız da ortada.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Cumhurbaşkanı net: Türkiye'yi büyütür, halkımızı ezdirmeyiz! 02 Aralık 2021 | 130 Okunma Amaç mitingse meydan orada! Ne gerek var manipülasyona! 30 Kasım 2021 | 238 Okunma Kadın cinayetlerini en çok erkekler dert edinmeli! 27 Kasım 2021 | 68 Okunma Kadın dövmekten utanmıyor, öfke kontrolü öğrenmekten utanıyor! 25 Kasım 2021 | 146 Okunma Ekonomik kurtuluş savaşı ve spekülasyon ittifakı 23 Kasım 2021 | 397 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar