Hesap uzmanının hesap hatası

Bizim yıllardır yaptığımız Kılıçdaroğlu eleştirilerini 14 Mayıs hezimetinin ardından CHP medyası da yapar oldu. Bazıları açıktan sertçe eleştiriyor Kılıçdaroğlu'nu, ...

Bizim yıllardır yaptığımız Kılıçdaroğlu eleştirilerini 14 Mayıs hezimetinin ardından CHP medyası da yapar oldu. Bazıları açıktan sertçe eleştiriyor Kılıçdaroğlu'nu, bazıları zaten hayli hırpalanmış olan adayları 28 Mayıs'a kadar dayansın bari diye laf dokundurmakla yetiniyor.

Sadece CHP'ye yakın yerli medya değil, Erdoğan'a karşı dışarıdan fonlanan medya ve Batı basını da rahatsız mevcut durumdan. ''Kılıçdaroğlu ile olmaz çünkü...'' diyen yorumların analizlerin ardı arkası kesilmiyor.

Görünür sebepler üzerinden az çok anladılar Kılıçdaroğlu ile neden olmayacağını. Bay Kemal'e masa tokatlatacak kadar bunalttılar hatta.

Cumhurbaşkanlığı koltuğunu hayal ederken, CHP genel merkezindeki koltuğunu kaybetme noktasına geldiğinin farkında Kılıçdaroğlu.

Her şeye en baştan başlayamayacak kadar da yolun sonunda artık.

O yüzden sayılıp dökülüyor siyasi karnesi.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Hop Hop Hop! Değiş Tonton! 26 Mayıs 2023 | 292 Okunma Taahhüdü var: İç savaş çıkartacak! 25 Mayıs 2023 | 731 Okunma Erdoğan, Kılıçdaroğlu ve sığınmacı mevzuu 24 Mayıs 2023 | 267 Okunma Bay Kemal'in avuçları boşuna mı patladı? 23 Mayıs 2023 | 554 Okunma Hesap uzmanının hesap hatası 18 Mayıs 2023 | 655 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar