Sizin çocuklar yine başaramadı, Bay Biden!

Botokslu suç örgütü lideri, BAE'nden yayınladığı bir dizi videoyla şöhreti yakalamak dışında herhangi bir sonuca ulaşmış görünmüyor. Tasarlanmış, hesaplanmış, zaman ayarlı...

Botokslu suç örgütü lideri, BAE'nden yayınladığı bir dizi videoyla şöhreti yakalamak dışında herhangi bir sonuca ulaşmış görünmüyor.

Tasarlanmış, hesaplanmış, zaman ayarlı dizi peş peşe yayınlandı. Pandemiden bunalmış milyonlar tarafından izlendi, gülündü edildi, muhalefet tarafından da epey köpürtüldü ama işte dün Sayın Cumhurbaşkanının konuşmasıyla fıs diye söndü.

Birkaç videosunu ancak izledim. Onları da gerçekten zorlanarak izledim.

Videolardaki profesyonel elin varlığı da, kimliğin gizliliği de çok rahatsız etti beni. Sedat Peker'in konuşma tarzı, tavrı, hitabı, gülüşü, dalga geçişi hasta biri olduğunu hemen fark ettiriyor. Suç filmlerinde, saçma şiddet sahnelerinde gördüğümüz, sebepsiz yere insan öldüren, öldürürken kurbanına işkence eden tiplere benzettim onu. Haliyle izlemekte zorlandım, kendi adıma da, ülkem adına zül addettim bir mafya lideri izlemeyi.

Kaldı ki nasıl çamur olduklarını iyi biliyorum. 15 Temmuz sonrası yazdığım bir tw

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
AK Parti sahada değil diyenler fena yanılıyor! 21 Ekim 2021 | 1.327 Okunma Diyarbakır'da halay, mutfakta kalay! Peki ya tezkereye ne diyorsun? 19 Ekim 2021 | 885 Okunma HDP "burjuva muhalefeti" neden kolluyor? 16 Ekim 2021 | 345 Okunma Cinayet arıyorsan dön arkana bak! 14 Ekim 2021 | 511 Okunma “İnsan her yaşta yeniden başlayabilir” 30 Eylül 2021 | 211 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar