Siyasi ayaktan postal kokusu geliyor

Son zamanlarda belli odaklardan yayılan koku ve pompalanan korku havayı epey ağırlaştırdı. “Bir şeyler olacak”, “büyük bir şey yaklaşıyor” diyerek ikinci 15 Temmuz hazırlığından bahsediyorlar.

Bir fısıltı özellikle dolaştırılıyor ortalıkta.

CIA’in gölge kuruluşu Rand Corporation’ın Pentagon için hazırladığı rapor, havaya yayılan eskimiş postal kokusunun asıl kaynağı sayılabilir.

Sadece FETÖ’nün değil, FETÖ öncesi GLADYO yapısının, askeri darbelerin ve vesayet düzeninin sahibi olan odakların yeni bir tasarım içinde olduklarını biliyorduk zaten. Raporla bunu teyit etmişler.

Tam bağımsızlık mücadelesi veren Türkiye’nin içişlerine karışıyorlar açıkça. Türkiye’yi yeniden ABD yörüngesine oturtmak için “Orta kademe subaylar (FETÖ) tasfiyeden rahatsız, darbe yapabilir” diyorlar.

NATO’cu komutanlara atıfla “askerden askere yeni bir ilişki”nin kurulmasının hayati

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Mahkeme gerçeği değiştiremez: Gezi rezil bir kalkışmadır! 19 Şubat 2020 | 275 Okunma Tehlikenin farkında değildiniz! Keşke olsaydınız! 18 Şubat 2020 | 803 Okunma İçine FETÖ kaçan parti: Kılıçdaroğlu CHP'si 13 Şubat 2020 | 3.952 Okunma Siyasi ayaktan postal kokusu geliyor 11 Şubat 2020 | 5.647 Okunma Dosta güven, düşmana korku salan sanayii 05 Şubat 2020 | 2.729 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar