PKK’nın ‘soft power’ı Demirtaş

HDP eski eş genel başkanı Selahattin Demirtaş’ın sosyal medya hesabı dün yine pek aktifti.

Bilindiği gibi avukatları müvekkilleriyle görüştükten sonra talimatlarına uyarak sosyal medya hesabından onun mesajlarını yayınlıyor.

Bunun bir benzerini uzun yıllar boyunca PKK terör örgütünün elebaşı Abdullah Öcalan’ın avukatları yaptı. İmralı Adasında gerçekleşen her görüşmenin ardından avukatlar görüşmenin içeriğine göre ya terörist başının mesajını yaydı ya mektubunu bizzat Kandil’e ulaştırdı. O avukatların birçoğu sonradan HDP’den ve öncülü partilerden milletvekili de oldular.

Adres sonradan değişti. Emperyalistlerin Ortadoğu’daki çıkarlarıyla kendilerinin PKK devleti hayali birleşiyor inancıyla çözüm sürecini yıktıklarından beridir PKK baronları için Öcalan ölü biri. İmralı’da gömülü.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Amaç mitingse meydan orada! Ne gerek var manipülasyona! 30 Kasım 2021 | 224 Okunma Kadın cinayetlerini en çok erkekler dert edinmeli! 27 Kasım 2021 | 66 Okunma Kadın dövmekten utanmıyor, öfke kontrolü öğrenmekten utanıyor! 25 Kasım 2021 | 145 Okunma Ekonomik kurtuluş savaşı ve spekülasyon ittifakı 23 Kasım 2021 | 397 Okunma Derviş, Şair, Mütefekkir, Diriliş Eri: Sezai Karakoç 18 Kasım 2021 | 431 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar