PKK’nın ‘soft power’ı Demirtaş

HDP eski eş genel başkanı Selahattin Demirtaş’ın sosyal medya hesabı dün yine pek aktifti.

Bilindiği gibi avukatları müvekkilleriyle görüştükten sonra talimatlarına uyarak sosyal medya hesabından onun mesajlarını yayınlıyor.

Bunun bir benzerini uzun yıllar boyunca PKK terör örgütünün elebaşı Abdullah Öcalan’ın avukatları yaptı. İmralı Adasında gerçekleşen her görüşmenin ardından avukatlar görüşmenin içeriğine göre ya terörist başının mesajını yaydı ya mektubunu bizzat Kandil’e ulaştırdı. O avukatların birçoğu sonradan HDP’den ve öncülü partilerden milletvekili de oldular.

Adres sonradan değişti. Emperyalistlerin Ortadoğu’daki çıkarlarıyla kendilerinin PKK devleti hayali birleşiyor inancıyla çözüm sürecini yıktıklarından beridir PKK baronları için Öcalan ölü biri. İmralı’da gömülü.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Mahkeme gerçeği değiştiremez: Gezi rezil bir kalkışmadır! 19 Şubat 2020 | 275 Okunma Tehlikenin farkında değildiniz! Keşke olsaydınız! 18 Şubat 2020 | 803 Okunma İçine FETÖ kaçan parti: Kılıçdaroğlu CHP'si 13 Şubat 2020 | 3.952 Okunma Siyasi ayaktan postal kokusu geliyor 11 Şubat 2020 | 5.647 Okunma Dosta güven, düşmana korku salan sanayii 05 Şubat 2020 | 2.729 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar