Ölüm orucu örgüt propagandasıdır!

Terör örgütlerinin en temel amacıdır insanları şoke etmek, sarsmak, endişeye, öfkeye, korkuya sevk etmek. Devletlerin topluma hakim olan bu acı ve korku karşısında pes etmesini, geri atmasını, terör...

Terör örgütlerinin en temel amacıdır insanları şoke etmek, sarsmak, endişeye, öfkeye, korkuya sevk etmek.

Devletlerin topluma hakim olan bu acı ve korku karşısında pes etmesini, geri atmasını, terör örgütünün siyasi şantajına boyun eğmesini isterler. O yüzden öldürürler!

Bombayla, yola çukura gömdükleri EYP’lerle, karakol yahut okul saldırılarıyla, asker-sivil, genç-yaşlı, çoluk-çocuk demeden içimizden birilerini, kardeşlerimizi öldürürler.

Şoke oluruz, ağlar üzülürüz. Günlerce siyasetin, medyanın, ekranların gündeminde kalır bu saldırılar ve terör örgütü. En çok saldırıyı üstlenen terör örgütü memnun kalır bu sonuçtan.

İnsan kanıyla terör örgütü tanıtımı!

Ebru Timtik’in ölümünün bundan farkı yoktur.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
HDP iflas etti! Boşluğu kim dolduracak? 22 Ekim 2020 | 404 Okunma Seni başkan yaptırmayacağız koalisyonu alarm veriyor! 20 Ekim 2020 | 1.699 Okunma İmamoğlu İstanbul'u mahvediyor! 15 Ekim 2020 | 2.565 Okunma 3-5 ağaç için Taksim'i işgal edenler nerede? 13 Ekim 2020 | 935 Okunma İran işgalde de Ermenistan'ı destekledi 07 Ekim 2020 | 392 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar