Meralyahu

Sosyal medyanın konvansiyonel medyayı yaya bıraktığı, hak edenin hakkını anında ve olabilecek en yaygın ve demokratik şekilde verdiği de oluyor. Son örneği ''Meralyahu'' oldu. İyi Parti Genel Başkanı Meral...

Sosyal medyanın konvansiyonel medyayı yaya bıraktığı, hak edenin hakkını anında ve olabilecek en yaygın ve demokratik şekilde verdiği de oluyor.

Son örneği ''Meralyahu'' oldu.

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener salı günü partisinin grup toplantısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik sarf ettiği skandal sözlerin karşılığını işgal devleti İsrail'in devlet başkanı Netenyahu ile birleştirilmiş fotoğrafıyla ve adına açılan hashtag'lerle aldı. Fotoğraf da hashtag de milyonlarca kez çoğaltıldı, beğeni aldı, desteklendi.

Yapanların eline sağlık...

Kendisi epeyce zamandır gerçeklerden uzak, masa başı zevzeklikleri Meclis kürsüsünden, medyadan ya da sosyal medyadan paylaşıyor zira.

Akıl verenlerin hoppalığından olacak kürsüye çıktığında kendi gerçekliğinin bile uzağına düşüyor 65'lik Meral Hanım.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
AK Parti sahada değil diyenler fena yanılıyor! 21 Ekim 2021 | 1.340 Okunma Diyarbakır'da halay, mutfakta kalay! Peki ya tezkereye ne diyorsun? 19 Ekim 2021 | 887 Okunma HDP "burjuva muhalefeti" neden kolluyor? 16 Ekim 2021 | 346 Okunma Cinayet arıyorsan dön arkana bak! 14 Ekim 2021 | 516 Okunma “İnsan her yaşta yeniden başlayabilir” 30 Eylül 2021 | 211 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar