Kılıçdaroğlu yalan söylüyor, parasını CHP vekilleri ödüyor!

Kılıçdaroğlu’nun Türkiye siyasi hayatına tek katkısı var. Kaybettiği tazminat davalarının parasını, aday göstererek kendine borçlandırdığı CHP’li milletvekillerinin maaşlarından kesmek!

Kendi tarihine ve özüne yabancı bir siyasetçi olarak Kemal Kılıçdaroğlu yenemediği ve karşısında siyaset geliştiremediği rakibine bu kez “sözde Cumhurbaşkanı” diyerek varlık göstermeye çalıştı. Ettiği laf ne hukukla hakikatle örtüşüyor, ne haddine denk. Tastamam zavallıca.

Rakibi karşısında aciz ama CHP içinde astığı astık, kestiği kestik Kılıçdaroğlu’nun. Kendisini eleştiren kimseyi barındırmıyor partide. HDP’lileşen CHP’yi sorgulayanları bünyeye zararlı kabul ediyor.

“AK Parti’ye oy veren işçiye işçi değilsin, memura memur değilsin” diyor. “İktidar olduğumuz gün mallarına el koyacağız, hukuka uygunluk falan da aramıyoruz” diyen başkan yardımcılarıyla çalışıyor, “bizi desteklemeyen medyanın kapısına kilit vuracağız” diye masa yumrukluyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Erken seçimin değil vaktinde seçimin alametleri 19 Ocak 2021 | 2.546 Okunma Kılıçdaroğlu'nun tezgâhı dağıtılmalıdır! 14 Ocak 2021 | 822 Okunma Kılıçdaroğlu yalan söylüyor, parasını CHP vekilleri ödüyor! 12 Ocak 2021 | 3.208 Okunma Kayyum muhalefet ve Boğaziçi sahnesi 07 Ocak 2021 | 267 Okunma Başbuğ darbe, Ataklı afet ve terör dilerken 05 Ocak 2021 | 1.033 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 3 yorum