Kaftancıoğlu büyüktür CHP'den

Temelden, teşkilattan, çekirdekten CHP’lilere geçmişler olsun. Artık kabul etmeliler. CHP’yi partilerine sonradan eklenen ve radikal biçimde hüküm süren yapıya kaybettiler. Üstelik bu yapı için Cumhuriyet Halk...

Temelden, teşkilattan, çekirdekten CHP’lilere geçmişler olsun.

Artık kabul etmeliler. CHP’yi partilerine sonradan eklenen ve radikal biçimde hüküm süren yapıya kaybettiler.

Üstelik bu yapı için Cumhuriyet Halk Partisi bir araçtan ibaret.

Erdoğan’ın liderliğinin son bulması ve Türkiye’nin dizleri üstüne çökertilmesi için kullanabilecekleri bir alet edavat, bir aparat CHP.

Partiyi Atatürk’ün kurması, geçmişinin bir asra dayanması, Atatürk ilkelerine bağlılığı varlık sebebi sayması gibi nitelikler Kaftancıoğlu için bir dekor sadece.

Bunun böyle olduğu herkese aşikar ise de Canan Hanıma ve arkasındaki güce güç yetiremeyenler, Kılıçdaroğlu’nun CHP tepesindeki varlığını hazmedemeyenler için “aman el âlem bilmesin” dedikleri bir sır hâlâ. Atatürk’ün mavi gözlerine bakıp ağlamanın, denize düşüp yılana sarılmanın haklı ve utangaç gerekçesi, bir nevi.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Asırlık uyanış 22 Eylül 2020 | 134 Okunma Kaftancıoğlu büyüktür CHP'den 16 Eylül 2020 | 461 Okunma İçimizdeki gafiller ve ölümcül virüs el ele 15 Eylül 2020 | 103 Okunma Organ nakli hayat kurtarır: Ben de bağışçı oldum 08 Eylül 2020 | 2.172 Okunma Ölüm orucu örgüt propagandasıdır! 02 Eylül 2020 | 2.510 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar