Kadın dövmekten utanmıyor, öfke kontrolü öğrenmekten utanıyor!

25 Kasım günü 1994 yılından beri BM kararıyla tüm dünyada Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü olarak adlandırılıyor ve farkındalık için bir dizi ...

25 Kasım günü 1994 yılından beri BM kararıyla tüm dünyada Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü olarak adlandırılıyor ve farkındalık için bir dizi çalışmaya gün sahipliği yapıyor.

AK Parti Kadın Kolları Başkanlığı da kadına şiddetin önlenmesi için alanında çalışan tüm bakanlıkların, kurumların, saha uzmanlarının, akademisyenlerin ve gazetecilerin katılımıyla önemli bir çalıştay düzenledi dün.

Disiplinler arası çalıştaya kadına yönelik şiddetle mücadele için çalışan beş bakanlıktan (Adalet Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı ve Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı) daire başkanları katılarak yapılanları ve koordinasyonun nasıl sağlandığını detaylıca anlattı.

Sorunun ortak olduğunu, çözümün de ancak ortak çalışmayla geleceğini bilmenin ferasetiyle çalışma verimli şekilde tamamlandı.

**

Toplumun en kolay ortaklaştığı konuların başında geliyor kadına şiddet konusu. Farklı alanlardan, dis

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Cumhurbaşkanı net: Türkiye'yi büyütür, halkımızı ezdirmeyiz! 02 Aralık 2021 | 162 Okunma Amaç mitingse meydan orada! Ne gerek var manipülasyona! 30 Kasım 2021 | 238 Okunma Kadın cinayetlerini en çok erkekler dert edinmeli! 27 Kasım 2021 | 68 Okunma Kadın dövmekten utanmıyor, öfke kontrolü öğrenmekten utanıyor! 25 Kasım 2021 | 146 Okunma Ekonomik kurtuluş savaşı ve spekülasyon ittifakı 23 Kasım 2021 | 397 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar