Kadın cinayetlerini en çok erkekler dert edinmeli!

Kadın cinayetlerinin hemen tamamında katil öldürdüğü kadının kendinden zayıf olmasından faydalanmış. Karşılık veremez diye düşünmüş.Geçen yıl Ordu'da evinin kapısında...

Kadın cinayetlerinin hemen tamamında katil öldürdüğü kadının kendinden zayıf olmasından faydalanmış. Karşılık veremez diye düşünmüş.

Geçen yıl Ordu'da evinin kapısında kalbinden bıçaklanarak öldürülen Ceren Özdemir'in katili Özgür Arduç şöyle itiraf etmişti bu durumu:

''Birçok bayanı öldürmek için takip ettim. Ancak çevrede başka insanların olması nedeniyle olayı gerçekleştiremedim. Bu amaçla bir dükkanın önünden geçerken bıçağı çaldım. Olay günü caddede kızı gördüm, takip ettim. Evinin önüne geldiğimizde montumun cebindeki bıçağı çıkartarak, koluma soktum. Amacım, kızı öldürüp çantasını almaktı. Bu sırada kız kapı ziline bastı. Üst kat camından bir bayanın baktığını gördüm. Kapı açılınca kız içeri girdi. Ben de arkasından 'Bakar mısınız, burada Metin diye biri oturuyor mu?' dedim. Bana dönmesiyle bıçağı rastgele iki defa sapladım. Pişman değilim''.

Katil iki kez ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası aldı. Muhtemelen ve inşallah ölmüş olmayı her gün di

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
TOGG'a ve TURKOVAC'a övgü, burun kıvıranlara nanik! 08 Ocak 2022 | 330 Okunma “Sizin ekonominizi mahvedeceğim!” 06 Ocak 2022 | 554 Okunma Muhalefet 2023 için toplansak mı derken AK Parti 2053'e hazır! 04 Ocak 2022 | 283 Okunma CHP'nin bitmeyen Ortaçağı 01 Ocak 2022 | 262 Okunma Kılıçdaroğlu MİT'in kapısına dayanır mı? 30 Aralık 2021 | 667 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar