İstanbul'u yüzde 60+1 ile geri alacağız!

Son kongrede AK Parti İstanbul İl Başkanlığına seçilen Osman Nuri Kabaktepe parti tabanını ve habitatını aşan bir etki alanına sahip görünüyor. Göreve geleli henüz çok kısa oldu ama daha...

Son kongrede AK Parti İstanbul İl Başkanlığına seçilen Osman Nuri Kabaktepe parti tabanını ve habitatını aşan bir etki alanına sahip görünüyor. Göreve geleli henüz çok kısa oldu ama daha şimdiden yeni dönemin vizyonuna motivasyonuna dair epey alamet belirdi.

30 yıldır siyasetin içinde, pek çok sivil toplum örgütüyle sahada olmasına rağmen Kabaktepe yeni bir isim sayılır. Haliyle kamuoyunun ve medyanın ilgisi üzerinde.

Sakin ama kararlı bir stratejisi var. Gençlerin ve dijital mecra meraklılarının yeni gözdesi Cluphouse'da başladığı medya buluşmalarına basın toplantıları, röportajlar ve TV yayınları ile ölçülü tutuyor.

Bu yayınlardan ikisinden alıntı yaparak AK Parti İstanbul İl Yönetiminin yeni dönemine ve vizyonuna ilişkin notlar aktarmak istiyorum.

İlki Yusuf Özkır imzalı Kriter dergisi röportajından. Başlığa çektiğim iddialı ama inandırıcı o cümleyi şöyle açıy

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Adayları yıpranırmış! 18 Eylül 2021 | 178 Okunma Deva değil karbon kopya! 16 Eylül 2021 | 771 Okunma 2023'ü tarihi farkla alacağız! 14 Eylül 2021 | 2.621 Okunma Dünyaya çekidüzen verecek doktrin: Dünya beşten büyüktür! 09 Eylül 2021 | 200 Okunma CHP müptezelin sırtını sıvazladı! 07 Eylül 2021 | 1.140 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar