İstanbul'u yüzde 60+1 ile geri alacağız!

Son kongrede AK Parti İstanbul İl Başkanlığına seçilen Osman Nuri Kabaktepe parti tabanını ve habitatını aşan bir etki alanına sahip görünüyor. Göreve geleli henüz çok kısa oldu ama daha...

Son kongrede AK Parti İstanbul İl Başkanlığına seçilen Osman Nuri Kabaktepe parti tabanını ve habitatını aşan bir etki alanına sahip görünüyor. Göreve geleli henüz çok kısa oldu ama daha şimdiden yeni dönemin vizyonuna motivasyonuna dair epey alamet belirdi.

30 yıldır siyasetin içinde, pek çok sivil toplum örgütüyle sahada olmasına rağmen Kabaktepe yeni bir isim sayılır. Haliyle kamuoyunun ve medyanın ilgisi üzerinde.

Sakin ama kararlı bir stratejisi var. Gençlerin ve dijital mecra meraklılarının yeni gözdesi Cluphouse'da başladığı medya buluşmalarına basın toplantıları, röportajlar ve TV yayınları ile ölçülü tutuyor.

Bu yayınlardan ikisinden alıntı yaparak AK Parti İstanbul İl Yönetiminin yeni dönemine ve vizyonuna ilişkin notlar aktarmak istiyorum.

İlki Yusuf Özkır imzalı Kriter dergisi röportajından. Başlığa çektiğim iddialı ama inandırıcı o cümleyi şöyle açıy

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Erkan Oğur'un nedameti: Mahalle baskısıyla “hiç olmak” 17 Nisan 2021 | 491 Okunma Türkiye'nin Kanada'ya SİHA satmaması onlar için sorundur! 15 Nisan 2021 | 763 Okunma Hakkâri'de mevsim artık bahar 13 Nisan 2021 | 262 Okunma Arazideyiz: Hakkâri'den bismillah… 09 Nisan 2021 | 208 Okunma İstanbul'u yüzde 60+1 ile geri alacağız! 08 Nisan 2021 | 3.048 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar