İmamoğlu yine üzülüyor mudur?

İmamoğlu İstanbul’a belediye başkanı olduğundan beri, kendisine oy verenler dışında kimseyi şaşırtmıyor. İnanıp oy verenler bir süredir “ama şunu yapacaktı, bunu yapmayacaktı” diye...

İmamoğlu İstanbul’a belediye başkanı olduğundan beri, kendisine oy verenler dışında kimseyi şaşırtmıyor. İnanıp oy verenler bir süredir “ama şunu yapacaktı, bunu yapmayacaktı” diye uzayıp giden bir hayal kırıklığı listesi döşenmekte. 

Üç ayını doldurmadan üç kez tatile gidince “hani İstanbul’un kaybedecek saniyesi yoktu, ayıp oldu” diye serzenişte bulundular. “E-he, e-he bana tatil de çok yakışıyor” zevzekliğini bile yuttular ama İstanbul’u sel götürürken Başkanın Bodrum’da keyif çatmasını affetmediler, utangaçça da olsa eleştirdiler. 

Atatürk resmi asmak, TC ibaresi yerleştirmek gibi göstermelik bir iki makyajın ardından vaatlerini sıfırlayan işlere girişti Ekrem Bey. 

Seçilmeden önce “Çok üzülüyorum, &ouml

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yağlı urgan siyasetinden ‘kaypak’ siyasete 18 Eylül 2019 | 2.495 Okunma CHP HDP’ye silah bıraktırabilir mi? 17 Eylül 2019 | 2.708 Okunma Annelere ‘başka kapıya’ demek çocuklara kast etmektir! 11 Eylül 2019 | 2.275 Okunma Terörle mücadelede milat: ‘Ben çocuğumu PKK için büyütmedim!’ 10 Eylül 2019 | 2.489 Okunma İmamoğlu yine üzülüyor mudur? 04 Eylül 2019 | 2.572 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar