İmamoğlu yine üzülüyor mudur?

İmamoğlu İstanbul’a belediye başkanı olduğundan beri, kendisine oy verenler dışında kimseyi şaşırtmıyor. İnanıp oy verenler bir süredir “ama şunu yapacaktı, bunu yapmayacaktı” diye...

İmamoğlu İstanbul’a belediye başkanı olduğundan beri, kendisine oy verenler dışında kimseyi şaşırtmıyor. İnanıp oy verenler bir süredir “ama şunu yapacaktı, bunu yapmayacaktı” diye uzayıp giden bir hayal kırıklığı listesi döşenmekte. 

Üç ayını doldurmadan üç kez tatile gidince “hani İstanbul’un kaybedecek saniyesi yoktu, ayıp oldu” diye serzenişte bulundular. “E-he, e-he bana tatil de çok yakışıyor” zevzekliğini bile yuttular ama İstanbul’u sel götürürken Başkanın Bodrum’da keyif çatmasını affetmediler, utangaçça da olsa eleştirdiler. 

Atatürk resmi asmak, TC ibaresi yerleştirmek gibi göstermelik bir iki makyajın ardından vaatlerini sıfırlayan işlere girişti Ekrem Bey. 

Seçilmeden önce “Çok üzülüyorum, &ouml

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Muharrem İnce Truva atı mı? 05 Ağustos 2020 | 502 Okunma İstanbul Sözleşmesi: Ne oluyor, ne olacak? 04 Ağustos 2020 | 477 Okunma CHP'nin dostları ve iktidar planları 29 Temmuz 2020 | 331 Okunma Eziklik, pişmanlık bekleyen çok bekler, Ayasofya Camii için ancak şükrederiz! 28 Temmuz 2020 | 103 Okunma Kadına şiddet haberi nasıl yapılmaz? 22 Temmuz 2020 | 2.517 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar