HDP'de tecavüz vakası, muhalefette tiksindiren suskunluk

Önce HDP Muş Milletvekili Mensur Işık’ın 17 yıllık karısını dövdüğü, 11 saat boyunca odaya kilitleyip eziyet ettiği ve doktora gitmesini engellediği ortaya çıktı. Öğretmen olan E.I...

Önce HDP Muş Milletvekili Mensur Işık’ın 17 yıllık karısını dövdüğü, 11 saat boyunca odaya kilitleyip eziyet ettiği ve doktora gitmesini engellediği ortaya çıktı.

Öğretmen olan E.I darp raporuna ve polis ifadesine rağmen nasıl bir baskıya maruz kaldıysa artık, bir gün sonra şikayetini geri almak ve “dolaba çarptım, gözüm o yüzden morardı” demek zorunda kaldı.

Ardından daha fenası geldi.

HDP Mardin Milletvekili Tuma Çelik’in partili bir kadına tecavüz ettiği, tehdit ettiği, partiden kadın milletvekillerinin mağdur kadına susmayı telkin ettiği, parti yönetiminin olayı iki yıl boyunca ört bas ettiği, rezalet ortaya çıkınca da sanki olayı reddediyorlarmış gibi yaptığı ortaya çıktı.

Öylesine organize bir rezalet ki söz konusu olan, olay medyada haber olup kamuoyu kınayınca türlü çabalara girişti HDP ve HDP ile menfaat birliği olan çevreler.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Avrupa DAEŞ'i neden çağırıyor? 27 Ekim 2020 | 686 Okunma Erivan savaş suçu işliyor, füzeleri veren Moskova neden izliyor? 23 Ekim 2020 | 68 Okunma HDP iflas etti! Boşluğu kim dolduracak? 22 Ekim 2020 | 710 Okunma Seni başkan yaptırmayacağız koalisyonu alarm veriyor! 20 Ekim 2020 | 1.702 Okunma İmamoğlu İstanbul'u mahvediyor! 15 Ekim 2020 | 2.576 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar