Erkan Oğur'un nedameti: Mahalle baskısıyla “hiç olmak”

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın'ın türkülere, saza, söze, gönülden süzülene olan bağlılığı herkesçe bilinir. Sesinde Anadolu'yu duyarsınız, Anadolu...

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın'ın türkülere, saza, söze, gönülden süzülene olan bağlılığı herkesçe bilinir. Sesinde Anadolu'yu duyarsınız, Anadolu irfanını sezersiniz.

Uzun zamandır Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yakınında çalışıyor İbrahim Kalın. Önemli görevler üstlendi, ''devlet adamı'' sıfatını adabı ve vakarıyla hakkıyla taşıdı.

Birkaç gündür ise adı ne yaptığı işe, ne olmasını arzu edeceğe şeye uygun olan haberlerde geçiyor. Sözleri ve bestesi kendisine ait olan ''Hiç oldum'' adlı türküsünün icrasına kopuz ve gitarla eşlik eden Erkan Oğur'un uğradığı mahalle baskısı sebebiyle Kalın da bir tartışmanın ortasında kaldı.

''HİÇ'' DEĞİLSE DE ''YAZIK'' OLDU

İktidara muhalif çevreler Erkan Oğur'u öyle eleştirip baskı altına aldılar ki kendisini ''saray için'', ''ikbal için'', ''Gümüşlükteki okula menfaat sağlamak için'' müzik yapmakla suçlayanlar karşısında iki günde pes etti adamcağız.

Yaptığı işi savunamadı. Kararını, niyetini, seçimin

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Biden'ın iltifatına mazhar olan Kılıçdaroğlu bakalım bugün ne diyecek? 27 Nisan 2021 | 592 Okunma CHP'nin bitmeyen darbe-idam ifrazatı 22 Nisan 2021 | 288 Okunma Yine bir Elif Shafak gâvurluğu! 20 Nisan 2021 | 2.299 Okunma Erkan Oğur'un nedameti: Mahalle baskısıyla “hiç olmak” 17 Nisan 2021 | 566 Okunma Türkiye'nin Kanada'ya SİHA satmaması onlar için sorundur! 15 Nisan 2021 | 770 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar