Erkan Oğur'un nedameti: Mahalle baskısıyla “hiç olmak”

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın'ın türkülere, saza, söze, gönülden süzülene olan bağlılığı herkesçe bilinir. Sesinde Anadolu'yu duyarsınız, Anadolu...

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın'ın türkülere, saza, söze, gönülden süzülene olan bağlılığı herkesçe bilinir. Sesinde Anadolu'yu duyarsınız, Anadolu irfanını sezersiniz.

Uzun zamandır Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yakınında çalışıyor İbrahim Kalın. Önemli görevler üstlendi, ''devlet adamı'' sıfatını adabı ve vakarıyla hakkıyla taşıdı.

Birkaç gündür ise adı ne yaptığı işe, ne olmasını arzu edeceğe şeye uygun olan haberlerde geçiyor. Sözleri ve bestesi kendisine ait olan ''Hiç oldum'' adlı türküsünün icrasına kopuz ve gitarla eşlik eden Erkan Oğur'un uğradığı mahalle baskısı sebebiyle Kalın da bir tartışmanın ortasında kaldı.

''HİÇ'' DEĞİLSE DE ''YAZIK'' OLDU

İktidara muhalif çevreler Erkan Oğur'u öyle eleştirip baskı altına aldılar ki kendisini ''saray için'', ''ikbal için'', ''Gümüşlükteki okula menfaat sağlamak için'' müzik yapmakla suçlayanlar karşısında iki günde pes etti adamcağız.

Yaptığı işi savunamadı. Kararını, niyetini, seçimin

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
AK Parti sahada değil diyenler fena yanılıyor! 21 Ekim 2021 | 1.333 Okunma Diyarbakır'da halay, mutfakta kalay! Peki ya tezkereye ne diyorsun? 19 Ekim 2021 | 887 Okunma HDP "burjuva muhalefeti" neden kolluyor? 16 Ekim 2021 | 345 Okunma Cinayet arıyorsan dön arkana bak! 14 Ekim 2021 | 512 Okunma “İnsan her yaşta yeniden başlayabilir” 30 Eylül 2021 | 211 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar