Erdoğan vurdu, gol oldu!

Star Gazetesi Yazarı Fadime Özkan'ın bugünkü (06.10.2022)''Erdoğan vurdu, gol oldu!'' başlıklı yazısı.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın grup toplantısında Kılıçdaroğlu'nun teklifine cevap vereceğini söylediği anda sadece Cumhuriyet Halk Partisi'ne değil yuvarlak masa bileşenlerinin tamamına kara bir kasvetin çöktüğüne, huzursuz bir duygunun içlerini kemirmeye başladığına eminim. Ama elbette ispatlayamam.

Erdoğan sahneye çıktı çünkü.

Yokluğunda meydanı boş zannedenler çelebi pozu kesmekteydi.

Şangay zirvesinden BM zirvesine koşan, Ukrayna'da barışı tesis etmeye çalışırken tahıl koridoruyla açları doyuran, Suriye'de terörist avlarken Mavi Vatan'da yedi düvelle uğraşan Erdoğan ise Bay Kemal'i birdenbire ciddiye aldı.

İşte o an, öyle şanssız bir an ki CHP ve ortakları için!

Olmayanı olmuş gibi iftira etmeyi, yapılan işi sahiplenmeyi, verilen mücadeleyi gasp etmeyi, ''bakın ben söyledim de yaptılar'' demeyi alışkanlık haline getiren Kemal Kılıçdaroğlu tam da o an Erdoğan'a başörtüsü özgürlüğü üzerinden atıp tutmaktaydı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Seçimlere 6 ay kala: Hava, masa, saha… AK Parti yine açık ara… 01 Aralık 2022 | 358 Okunma CHP İstanbul çatlarken AK Parti Üsküdar'ı geçti! 29 Kasım 2022 | 840 Okunma Erdoğan'dan karşı ittifaka bir gol daha 24 Kasım 2022 | 1.122 Okunma Türkiye, Mısır ile yeniden: Gerçekçi ve tutarsız değil 23 Kasım 2022 | 237 Okunma Ekrem Bey'in saksı müdafaası 17 Kasım 2022 | 840 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar