Enkazdaydı, hop kayakta!

Depremin ilk iki günü büyük bir dayanışma çıktı ortaya. Dün yazdım, o dayanışma “el azizsin Türkiye” dedirtti. CHP belediyeleri de olması gerektiği gibi büyük kenetlenmenin parçası oldu.

Ama iki gün zor dayandılar! Üçüncü gün tatsız şovlar, yakışıksız imalar, zamansız sorgulamalar başladı.

Kılıçdaroğlu’nun ifadesiyle toplanan yardımların yerine ulaşıp ulaşmadığını denetlemeye gitti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı.

Eşiyle el ele enkazları dolaştı, -12 derecede can kurtarmaya, kurtulmuş olanlar için çadır kurmaya, çorba dağıtmaya çalışan ekiplerin çabasına tanıklık etti.

Birkaç müşfik fotoğraf, satır arası ağdalı mesajlar verdikten sonra da “hoop bir güncelleme”. Bir de baktık ki Palandöken’de kayak yapıyor İmamoğlu!

Anlaşılan o ki kayak tatili için bavul yapıp çıkmışlar evlerinden. Geçerken de Elazığ’a şöyle bir uğramışlar.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kadın cinayetlerini en çok erkekler dert edinmeli! 27 Kasım 2021 | 62 Okunma Kadın dövmekten utanmıyor, öfke kontrolü öğrenmekten utanıyor! 25 Kasım 2021 | 142 Okunma Ekonomik kurtuluş savaşı ve spekülasyon ittifakı 23 Kasım 2021 | 396 Okunma Derviş, Şair, Mütefekkir, Diriliş Eri: Sezai Karakoç 18 Kasım 2021 | 430 Okunma Kılıçdaroğlu terör örgütleriyle halleşti helalleşti! 16 Kasım 2021 | 314 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar