Cumhurbaşkanı net: Türkiye'yi büyütür, halkımızı ezdirmeyiz!

Cumhurun olduğu gibi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da ilk gündem maddesi ekonomi. Önceki gece TRT röportajında, dün TBMM'deki AK Parti Grup Toplantısında önemli ve umutlu değerlendirmeler yaptı Cumhurbaşkanı. ...

Cumhurun olduğu gibi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da ilk gündem maddesi ekonomi.

Önceki gece TRT röportajında, dün TBMM'deki AK Parti Grup Toplantısında önemli ve umutlu değerlendirmeler yaptı Cumhurbaşkanı.

Yenilenen ekonomi politikasını, ne yaptıklarını, neden yaptıklarını, vatandaşı nasıl destekleyeceklerini anlatırken söyledikleri kadar nasıl söylediği de dikkate değerdi.

Bir kere çok net konuştu Cumhurbaşkanı.

Türkiye'nin ekonomik bağımsızlığını tam manasıyla sağlayacak, her vatandaşını iş-aş-güç sahibi yapacak yatırıma dayalı ekonomi modelinde kararlılığını vurguladı.

Paradan para kazanmaya alışmış olanların yaygara edeceği ama vatandaşın memnun kalacağı bu yeni döneme geçiş için zorlu bir parkurun aşılması gerekiyor. Erdoğan bunun devlet desteğiyle aşılacağını da detaylandırdı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
TOGG'a ve TURKOVAC'a övgü, burun kıvıranlara nanik! 08 Ocak 2022 | 330 Okunma “Sizin ekonominizi mahvedeceğim!” 06 Ocak 2022 | 554 Okunma Muhalefet 2023 için toplansak mı derken AK Parti 2053'e hazır! 04 Ocak 2022 | 283 Okunma CHP'nin bitmeyen Ortaçağı 01 Ocak 2022 | 262 Okunma Kılıçdaroğlu MİT'in kapısına dayanır mı? 30 Aralık 2021 | 667 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar