Çok iyi, çok iyi, sırlarınızı döktünüz ortaya!

''Deva'' adıyla parti kurup AK Parti'ye muhalefet etmek, tek sermayesi olan ''eski AKP'li'' sıfatıyla CHP'ye malzeme üretmek ve AK Parti tabanından koparabildiği her oyu Erdoğan düşmanı cepheye yamamak için meydana çıkan Ali...

''Deva'' adıyla parti kurup AK Parti'ye muhalefet etmek, tek sermayesi olan ''eski AKP'li'' sıfatıyla CHP'ye malzeme üretmek ve AK Parti tabanından koparabildiği her oyu Erdoğan düşmanı cepheye yamamak için meydana çıkan Ali Babacan canlı yayında ''siyasi mevta'' oldu.

Bu vakte kadar sakınmış, aleni renk vermemiş, hatta eski partisini ve liderini eleştirmek için sık sık siyasi ahlaktan, doğruluktan, şeffaflıktan bahisler açmış.

Ama belli ki hem ortamdaki, hem hamurdaki gevşeklik daha fazla müsaade etmemiş içinde taşıdığı özü saklamaya.

Meğer Babacan ''resmen'' AK Partili iken, yani Meclis'te AK Parti sıralarında oturup her hafta grup toplantısına katılan bir milletvekili ve Erdoğan'ı AK Parti Cumhurbaşkanı adayı gösteren teklifin imzacısı iken, bir başka siyasi mevta olan Abdullah Gül'ü Erdoğan'a rakip olarak hazırlıyormuş!

Ne performans ama!

İkiyüzlülüğün, takiyenin, sinsiliğin, sahtekarlığın zirvesi.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
HDP "burjuva muhalefeti" neden kolluyor? 16 Ekim 2021 | 338 Okunma Cinayet arıyorsan dön arkana bak! 14 Ekim 2021 | 507 Okunma “İnsan her yaşta yeniden başlayabilir” 30 Eylül 2021 | 206 Okunma Akşener eski ezberine neden döndü? 28 Eylül 2021 | 1.055 Okunma HDP kamuflajı iç gösteriyor! 23 Eylül 2021 | 202 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar