CHP’yi şeffaflığa davet: Kılıçdaroğlu Yalanlarını Finans Fonu’nu anlatın bize!

Kemal Kılıçdaroğlu’nun CHP Genel Başkanı olarak kariyeri “ispatlanamayan iddialardan”, “gerçeğe aykırı beyan” diye yumuşatılan yalanlardan ve kaybettiği davalara ödediği yüklü tazminatlardan ibaret.

Partiyi köklerinden kopartıp HDP çizgisine taşımak ve FETÖ operasyon söylemlerini Meclis kürsüsünde tekrar etmek dışındaki tek katkısı, desek daha doğru. 

Koltuk öncesi potansiyeli de böyleydi gerçi. “SSK’yı batıran genel müdür” olarak 2007 genel seçimlerinde girdi Meclis’e. Deniz Baykal’a yakın olmamasına rağmen sürpriz şekilde grup başkan vekili ve bir anda CHP medyasında parlatılan isim oluverdi. 

İlk imaj çalışması, sırtlarına “yolsuzluk” yazılmış mavi klasörler önünde yapıldı. Sonra o

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kadın cinayetlerini en çok erkekler dert edinmeli! 27 Kasım 2021 | 62 Okunma Kadın dövmekten utanmıyor, öfke kontrolü öğrenmekten utanıyor! 25 Kasım 2021 | 142 Okunma Ekonomik kurtuluş savaşı ve spekülasyon ittifakı 23 Kasım 2021 | 396 Okunma Derviş, Şair, Mütefekkir, Diriliş Eri: Sezai Karakoç 18 Kasım 2021 | 430 Okunma Kılıçdaroğlu terör örgütleriyle halleşti helalleşti! 16 Kasım 2021 | 314 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar