CHP'nin bitmeyen Ortaçağı

CHP lideri Kılıçdaroğlu kullandığı ayrıştırıcı dile, yürüttüğü yıkıcı siyasete rağmen partisinin ve kendisinin utanç dolu geçmişiyle sanki hesaplaşacakmış...

CHP lideri Kılıçdaroğlu kullandığı ayrıştırıcı dile, yürüttüğü yıkıcı siyasete rağmen partisinin ve kendisinin utanç dolu geçmişiyle sanki hesaplaşacakmış gibi yapmış ve ''helallik istemişti''.

Günahıyla yüzleşmeden helalleşme olmayacağı için akim kaldı elbette. Muhataplarından Kılıçdaroğlu'nu ciddiye alan ve ''olan oldu, geçti gitti, helal olsun'' diyenini görmedim.

Hal böyleyken ulaşamadığı, güven veremediği, ikna edemediği toplum kesimlerine söylem düzeyinde de olsa dokunabilmek için yaptığı hamle elinde kaldı.

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel de vakit kaybetmeden doğruladı zaten liderini.

Helalleşme söyleminin muhafazakar kesime uzatılan bir seçim havucu olduğu, samimi bir af dileme girişimi olmadığını ispatladı.

Milletin dinine, din eğitimine Millet Meclisi'nde hakaret eden CHP sözcüsü İslam'ı ''Ortaçağ zihniyeti'' olarak niteledi.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İsveç teröre desteğini kesmeden Türkiye'den destek göremez! 17 Mayıs 2022 | 134 Okunma Güzel annem... 08 Mayıs 2022 | 118 Okunma Direkler arası eğlenceden Ramazan Sevincine TRT ekranı 28 Nisan 2022 | 147 Okunma Finansöre müebbet 26 Nisan 2022 | 715 Okunma Kemal Bey davulun sesini de mi duymadınız? 21 Nisan 2022 | 731 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar