CHP huzurevlerini altı ay sonra hatırladı ama…

Dün medyaya yansıyan habere göre CHP nihayet yaşlılarımızı hatırlamış ve huzurevlerinde kalan kıymetlilerimizi Meclis gündemine taşımış. Çabanın sahibi CHP Genel Başkan ...

Dün medyaya yansıyan habere göre CHP nihayet yaşlılarımızı hatırlamış ve huzurevlerinde kalan kıymetlilerimizi Meclis gündemine taşımış.

Çabanın sahibi CHP Genel Başkan Yardımcısı, İstanbul Milletvekili Gamze Akkuş İlgezdi. Adını ilk kez rezidansları yahut manikür skandallarıyla değil de toplumla alakalı bir haberde görmekten memnun oldum.

Haksızlık etmeyeyim, belki ben yanlış hatırlıyorum diye de internette küçük bir araştırma yaptım. Özellikle Sözcü’den Cumhuriyet’ten, T24’ten okudum.

Yanılmamışım.

Eşi sayesinde siyasete girmiş. Kocası Ataşehir’e belediye başkanı seçilince eş kontenjanından müdür olmuş.

Şaka yapmıyorum.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Fransa'nın Ortaçağı, Türkiye'nin Yeniçağı 29 Ekim 2020 | 695 Okunma Avrupa DAEŞ'i neden çağırıyor? 27 Ekim 2020 | 719 Okunma Erivan savaş suçu işliyor, füzeleri veren Moskova neden izliyor? 23 Ekim 2020 | 68 Okunma HDP iflas etti! Boşluğu kim dolduracak? 22 Ekim 2020 | 711 Okunma Seni başkan yaptırmayacağız koalisyonu alarm veriyor! 20 Ekim 2020 | 1.704 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar