Boğaziçi: Provokasyon bayat, prodüksiyon berbat!

Aynı konsorsiyum Boğaziçi'nde de boy gösterdi. İlk haliyle kabul görebilecek basit bir itiraz Gezi bileşenlerinin olaya dahliyle sokakları yakmaya, hükümet düşürmeye niyetleniyor!

Yedi yıl önce Taksim Gezi Parkı'nı mekan tutan ve ülkeyi kaosa sokup hükümet düşürmeye yeltenen sokak kalkışmasının bir benzeri bu kez Boğaziçi Üniversitesi'nde sahneleniyor.

Gezi'ye sebep olarak ''ağaç'' gösterilmiş, ''parkta bize sormadan düzenlemeye yapamazsınız'' diye buyrulmuştu.

Boğaziçi'nde de ''bize sormadan rektör atayamazsınız'' diyorlar. Diğer üniversitelerle aynı mevzuata tabii olmasına rağmen kurtarılmış bölge gördükleri Boğaziçi'ne imtiyaz talep ediyorlar!

Gezi'de gençlerin eylemlerini çalanlar, onların algılarıyla ve duygularıyla oynayarak sahaya süren küreselciler, yer altından çıkan karanlık tipler, terör örgütleri ''3. köprüyü, İstanbul Havalimanını, Kanal İstanbul'u yapamazsınız, şu, şu valiler derhal görevden alınacak'' şeklinde...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Erkan Oğur'un nedameti: Mahalle baskısıyla “hiç olmak” 17 Nisan 2021 | 535 Okunma Türkiye'nin Kanada'ya SİHA satmaması onlar için sorundur! 15 Nisan 2021 | 763 Okunma Hakkâri'de mevsim artık bahar 13 Nisan 2021 | 262 Okunma Arazideyiz: Hakkâri'den bismillah… 09 Nisan 2021 | 208 Okunma İstanbul'u yüzde 60+1 ile geri alacağız! 08 Nisan 2021 | 3.049 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar