Bir tehdit ihbarı kaç tecavüzü örter?

Sıkıştıkça sıkışıyor Kılıçdaroğlu CHP’si. Partide yaşanan taciz, tecavüz, yolsuzluk, PKK ile iltisak gibi kriminal olaylarda suskunluğa gömülen CHP medyası ise tam bu sırada dikkat dağıtacak bir haberle çıkageliyor: “İMAMOĞLU’NA SUİKAST!”

Cumhuriyet Halk Partisi’nin gündem olduğu konuların hemen tamamı utanç verici bir çukura çıkıyor.

Son birkaç gün içinde üçüncü cinsel istismar skandalı patlak verdi ülkenin ikinci büyük partisinde.

Aydın Didim’de, İstanbul Maltepe ve Ümraniye’de partide etkili yetkili birilerinin konumlarını da kullanarak partili bir kadını taciz ettiği, parti yönetiminin ise masalarına gelen cinsel suçları ört bas etmeye çalıştığı ortaya çıktı.

İddialarla savunmalar arasında mide bulandıran pek çok detay var.

Saldırıya uğrayan CHP’li kadınlar ne yaşadıklarını anlatmasa, üstü çizilmiş eski bir CHP’li vekil olanları yüksek sesle duyurmasa içerideki pis kokuyu muhtemelen iktidarın üzerine atacaktı CHP yönetimi.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
HDP bir siyasi parti midir? 26 Ocak 2021 | 299 Okunma Öğretmenlere methiye! Bana bir küçük aferin! 21 Ocak 2021 | 400 Okunma Erken seçimin değil vaktinde seçimin alametleri 19 Ocak 2021 | 2.550 Okunma Kılıçdaroğlu'nun tezgâhı dağıtılmalıdır! 14 Ocak 2021 | 824 Okunma Kılıçdaroğlu yalan söylüyor, parasını CHP vekilleri ödüyor! 12 Ocak 2021 | 3.212 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar