Bir çocuğa yuva olabilmek!

“Babalar, gölgesinde güvenle yaşadığımız ulu çınarlardır. Baba ocağı, herkesin ilk ana yurdudur. Kendi babamı dua ve rahmetle anarak, saygıdeğer eşimin ve tüm babaların Babalar...

“Babalar, gölgesinde güvenle yaşadığımız ulu çınarlardır. Baba ocağı, herkesin ilk ana yurdudur. Kendi babamı dua ve rahmetle anarak, saygıdeğer eşimin ve tüm babaların Babalar Günü'nü kutluyorum.

Babalığın, sahip çıkmak olduğu bilinciyle, öz ebeveyninden ayrı düşmüş yavrularımıza kol kanat geren tüm beyefendilere de şükranlarımı sunuyorum.

Bu vesileyle çocukların masum kalplerindeki kahramanlar olmak için tüm ailelerimizi ‘koruyucu aile’ olmaya davet ediyorum.”

Kutlama mesajı Cumhurbaşkanımızın saygıdeğer eşi Emine Erdoğan’a ait.

Babalar günü vesilesiyle yayınladı. Paylaşılan fotoğrafta da aynı sıcaklık ve içtenlik var. Hanımefendi elini 16 yıl önce Rahmeti Rahmana kavuşan babası Cemal Gülbaran’ın omzuna koymuş. Minnetle. Sümeyye Erdoğan Bayraktar küçük daha, çınar gölgesinde serinlediğinin farkında gülümsüyor. Fotoğraftan hepimizin aile albümlerindekilere benzeyen bir iyilik güzellik esenlik yayılıyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Avrupa DAEŞ'i neden çağırıyor? 27 Ekim 2020 | 696 Okunma Erivan savaş suçu işliyor, füzeleri veren Moskova neden izliyor? 23 Ekim 2020 | 68 Okunma HDP iflas etti! Boşluğu kim dolduracak? 22 Ekim 2020 | 710 Okunma Seni başkan yaptırmayacağız koalisyonu alarm veriyor! 20 Ekim 2020 | 1.702 Okunma İmamoğlu İstanbul'u mahvediyor! 15 Ekim 2020 | 2.576 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar