AK Parti'nin kadın gücü

İstanbul Sözleşmesi aileyi bozuyor, kadını aileden koparıyor ve eşcinselliği teşvik ediyor iddialarıyla öyle bir kara kampanya yürütüldü ki fokurdayan kazan sonunda taştı, herkes eteğindeki taşı...

İstanbul Sözleşmesi aileyi bozuyor, kadını aileden koparıyor ve eşcinselliği teşvik ediyor iddialarıyla öyle bir kara kampanya yürütüldü ki fokurdayan kazan sonunda taştı, herkes eteğindeki taşı, dilindeki zehri hedef gözeterek bir güzel döktü.

Ortama şu an sükunet hakim.

Çirkin sözlerin, yakışıksız iddiaların sahipleri ağızlarından çıkan sözü ilk kez duyduğundan olacak, pek çoğu vebal derdine düştü.

AK Parti ise çok yönlü ve serinkanlı bir çalışma içinde. Edindiğim izlenim yapıcı bir tutum alındığı yönünde.

Ne ürettikleri huzursuzluğu siyasi operasyona çevirenlere bakılacak, ne partili kadınları AK Partililer ve AKP’liler diye kategorize ederek kendine pozisyon üretenlere bakılacak. Tüm bu tartışmaları “AK Parti ikiye üçe beşe bölündü” temennileriyle yorumlayanlara da kulak asılmayacak.

Pompalanan algı değil sorun alanları ve itiraz noktaları dikkate alınacak.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Avrupa DAEŞ'i neden çağırıyor? 27 Ekim 2020 | 696 Okunma Erivan savaş suçu işliyor, füzeleri veren Moskova neden izliyor? 23 Ekim 2020 | 68 Okunma HDP iflas etti! Boşluğu kim dolduracak? 22 Ekim 2020 | 710 Okunma Seni başkan yaptırmayacağız koalisyonu alarm veriyor! 20 Ekim 2020 | 1.702 Okunma İmamoğlu İstanbul'u mahvediyor! 15 Ekim 2020 | 2.576 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar