6'lı masa yanlış adama kızıyor!

Medya son birkaç gündür iki ayrı milletvekilinin siyasi anlayışları ve kendilerini ifade ediş biçimleri üzerinden hayli hareketli. İki milletvekili de esasen muhalefet cephesinde konuşlu. Biri İzmir Milletvekili Mehmet Ali...

Medya son birkaç gündür iki ayrı milletvekilinin siyasi anlayışları ve kendilerini ifade ediş biçimleri üzerinden hayli hareketli.

İki milletvekili de esasen muhalefet cephesinde konuşlu.

Biri İzmir Milletvekili Mehmet Ali Çelebi. 2021 yılında CHP yönetimine bir dizi soru sorarak partisinden ayrılan Çelebi önce Muharrem İnce'nin partisine geçmiş, aradığını orada da bulamayınca istifa edip ''bağımsız'' milletvekili sıfatı kazanmıştı.

Şimdi AK Parti'ye geçeceği söyleniyor.

Bu olasılık muhalefetin önde gelen sözcüleriyle, 6'lı masanın medya yüzlerini artık nasıl etkilemişse öldüresiye bir linçe girişmiş vaziyetteler.

Söyledikleri sözlerin çirkinliği bir yana, suç niteliği taşıyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
El-Bab'dan izlenimler: Geri göç mümkün mü? 29 Eylül 2022 | 429 Okunma AK Parti'nin kadın meselesinde aldığı mesafe 28 Eylül 2022 | 157 Okunma Majestelerinin tebaası bir yana; Türkiye'nin lideri bir yana! 22 Eylül 2022 | 975 Okunma İktidarın sosyal konut projesi muhalefetin dünyasını başına yıktı 20 Eylül 2022 | 296 Okunma “Evimiz kira ama vatan bizim” diyenler de ev sahibi oluyor! 15 Eylül 2022 | 275 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar