6 yıl neden sustunuz?

Diyarbakır eski milletvekillerinden İhsan Arslan’ın Türkiye’nin iç işleriyle ilgili İngiltere devlet medyasına yaptığı açıklamaların parti disiplin kuruluna sevki dışında sonuçları...

Diyarbakır eski milletvekillerinden İhsan Arslan’ın Türkiye’nin iç işleriyle ilgili İngiltere devlet medyasına yaptığı açıklamaların parti disiplin kuruluna sevki dışında sonuçları da oldu.

Röportaj sayesinde fark ettik ki Sayın Arslan son altı yıldır susuyormuş!

Nasıl yani dediğinizi duyar gibiyim. Ülke meselelerine ilgisi dolayısıyla gazete çıkaran, parti kuran, siyasetle aile boyu ilgilenen biri Türkiye’nin ciddi manada varlık yokluk mücadelesi verdiği son altı yılda nasıl susar değil mi?

Öncesinde o kadar içinde ki meselelerin. İnsan hakları için sivil toplum örgütlerinde çalışıyor, terör örgütleri arasında müzakere bile yürütüyor.

Peki ya Türkiye’nin içeriden ve dışarıdan her türden sofistike saldırılara maruz kaldığı, çok can, çok kan kaybettiği, sarsıldığı ama Allah’a şükür ki doğru liderlik ve güçlü devlet-millet dayanışması sayesinde ayakta kaldığı o zor yıllarda ne yapıyor İhsan Arslan?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
HDP bir siyasi parti midir? 26 Ocak 2021 | 299 Okunma Öğretmenlere methiye! Bana bir küçük aferin! 21 Ocak 2021 | 400 Okunma Erken seçimin değil vaktinde seçimin alametleri 19 Ocak 2021 | 2.550 Okunma Kılıçdaroğlu'nun tezgâhı dağıtılmalıdır! 14 Ocak 2021 | 824 Okunma Kılıçdaroğlu yalan söylüyor, parasını CHP vekilleri ödüyor! 12 Ocak 2021 | 3.212 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar