3-5 ağaç için Taksim'i işgal edenler nerede?

Ya anında arazi oldukları için sessizler ya da CHP’den gelen açıklamaların peşi sıra “yanan alanlara ağaç dikmeyecek, maden arayacaklarmış” türü laflar gevelemekteler. Ötesi yok...

Ya anında arazi oldukları için sessizler ya da CHP’den gelen açıklamaların peşi sıra “yanan alanlara ağaç dikmeyecek, maden arayacaklarmış” türü laflar gevelemekteler. Ötesi yok.

Bilhassa 2010 sonrasında Türkiye’yi ateşe vermek, yakıp yıkmak, bölüp parçalamak isteyen, bunu farklı yöntemlerle defalarca deneyen terör örgütlerinin adını asla almıyorlar ağızlarına.

PKK diyemiyorlar.

DHKP-C diyemiyorlar.

FETÖ bile diyemiyorlar.

O kadar zor durumdalar.

CHP’yi ele geçiren küreselcilerden ve CHP’nin eş zamanlı medyasından bir sufle gelince -sırf varlık göstermek için yalandan birer beyanda bulunup sıralarını savıyorlar.

***


Cumhuriyet gazetesi bu konuda en iyi örnek aslında…

PKK-FETÖ teröristleri güneydoğudaki illerimizi ilçelerimizi çukurlarla delik deşik etmişken, halkı esir almış ve binlerce askerimizi polisimizi sivillerle birlikte şehit etmişken PKK’yı manşetten temize çekiyordu Cumhuriyet gazetesi.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Cumhurbaşkanı net: Türkiye'yi büyütür, halkımızı ezdirmeyiz! 02 Aralık 2021 | 130 Okunma Amaç mitingse meydan orada! Ne gerek var manipülasyona! 30 Kasım 2021 | 238 Okunma Kadın cinayetlerini en çok erkekler dert edinmeli! 27 Kasım 2021 | 68 Okunma Kadın dövmekten utanmıyor, öfke kontrolü öğrenmekten utanıyor! 25 Kasım 2021 | 146 Okunma Ekonomik kurtuluş savaşı ve spekülasyon ittifakı 23 Kasım 2021 | 397 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar