Futbol en ufak hatayı kaldırmaz

Maç başlıyor, Galatasaray'ın çarşamba günü Şampiyonlar Ligi'nde oynadığı Kopenhag karşılaşmasının izleri var. Başakşehir zaman zaman topu iyi kullanarak sarı-kırmızılı...

Maç başlıyor, Galatasaray'ın çarşamba günü Şampiyonlar Ligi'nde oynadığı Kopenhag karşılaşmasının izleri var. Başakşehir zaman zaman topu iyi kullanarak sarı-kırmızılı takımın rahat hareket etmesini engelliyor. Bir direkten dönen topları var, bir de 2'ye 1 girip kaçırdıkları pozisyon var.
Galatasaray takım olarak değil de ferdi olarak oynuyor. İyi oyuncuları var, geniş kadroları var ama daha henüz sahada taraftarlarına şöyle rahat rahat futbol seyrettirecek oyunu oynayamıyorlar. Aslında Başakşehir üzerine geliyor, rahat pozisyon yakalaması lazım… Ama o güçleri yok.
Ziyech sakatlanıyor, oyundan alınacak ve sahanın kenarına gelip konuşuyorlar. Yerine girecek oyuncu hazırlanmadan çıkıyor ve 10 kişiyle golü yiyorlar. Bu ayarda bir takım böyle bir golü yememeli.
Sahada tedavi olmalısın ve o arada senin yedek oyuncun girmeli, eksik kalmamalısın. Futbol böyle bir oyun, en ufak hatayı kaldırmıyor.
Hakem faul verir vermez takdir hakkını...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Fred’in dönüşü farkını gösterdi 05 Aralık 2023 | 322 Okunma Futbol değil top oynuyorlar! 04 Aralık 2023 | 362 Okunma Bu sahada ‘Süper’ takım olunmaz! 03 Aralık 2023 | 224 Okunma Orta sahalar yol geçen hanı gibi 28 Kasım 2023 | 201 Okunma Pozisyon penaltı oğlu penaltı! 27 Kasım 2023 | 644 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar