Kararım kesin, dediklerimi demeyeceğim

Hayatımızın son iki yılını zor geçirdik. Birincisi pandemi, ikincisi ise hem pandemi hem de pahalılığın neden olduğu huzursuzluk, mutsuzlukla geçti. En önemlisi de, COVID-19’un neden olduğu 10 binlerce...

Hayatımızın son iki yılını zor geçirdik. Birincisi pandemi, ikincisi ise hem pandemi hem de pahalılığın neden olduğu huzursuzluk, mutsuzlukla geçti. En önemlisi de, COVID-19’un neden olduğu 10 binlerce ölüm... Yeni yıla girerken de fazlaca vaka artışıyla. Allah hayretsin.

*

Yeni yılın bu ilk Pazar gününde, gelin pembe gözlüklerimizi takalım ve sorunlara öyle bakalım. Ben bir şey demeyeceğim. Haydi başlayalım.

*

BEN BULDUM SULTAN

2.51 metrelik boyuyla dünyanın en uzun insanı rekoruna sahip Sultan Kösen, Rus gelin bulmak için Rusya’ya gitmiş. Televizyona çıkarmışlar. “Maddi durumum iyi. Rus kadınlarının ateşli, kibar erkekleri sevdiğini duydum, onun için geldim. Eş bulmak benim için kolay olmalı” demiş. Ben de iş edinip ona 29 yaşında, 2.06 boyunda çok güzel bir Rus kızı buldum. Manken Ekaterina Lisina. “Sultan beğenir mi?” diye sormayacağım artık.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Şahane bir şey yaşamak 23 Ocak 2022 | 42 Okunma Kara’nın karasını yaşadık 16 Ocak 2022 | 32 Okunma Haydi Omicron’u beraber yenelim 09 Ocak 2022 | 33 Okunma Kararım kesin, dediklerimi demeyeceğim 02 Ocak 2022 | 72 Okunma Erdoğan’ın golü ağları deldi 26 Aralık 2021 | 424 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar