Bir zahmet atın

F.Bahçe bir derbi maça ne kadar baskılı başlanabilirse o kadar baskılı başladı. Trabzonsporlu futbolcular sadece savunma yapabiliyordu. Fenerbahçe’nin başlama düdüğüyle birlikte toplu şekilde...

F.Bahçe bir derbi maça ne kadar baskılı başlanabilirse o kadar baskılı başladı. Trabzonsporlu futbolcular sadece savunma yapabiliyordu. Fenerbahçe’nin başlama düdüğüyle birlikte toplu şekilde saldırması bir anlamda iyi, bir anlamda da kötüydü.

Eğer hemen gaza basacaksanız, girdiğiniz pozisyonları değerlendirmeniz gerekir. Fenerbahçe, Rodrigues’le 1-0’ı buldu ama geleneksel tabirle, dünyaları da kaçırdı. Daha sonra normal olarak Fenerbahçe’de tempo biraz düştü. Trabzonspor araya atılan toplarla tehlike yaratmaya başladı.

Ekuban’ın attığı kafa golünde Fenerbahçe savunması fotoğraf karesinin içine bile giremedi! Ortalarda kimse yoktu. Ekuban’a vuruş esnasında en yakın isim, takım arkadaşı Sörloth’tu.

İlk yarının sonlarında Rodrigues’in direkten dönen şutu, kaleciyi geçip auta attığı top ve daha niceleri yaşandı. Böylesine iştahlı oynarken devre arasına 1-1’le girmek F.Bahçe açısından kötü, Trabzonspor içinse gayet iyiydi.

İkinci yarıda da senaryo

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Asker vurdu, polis seyretti  13 Eylül 2019 | 2.751 Okunma Birbirlerine düştüler 12 Eylül 2019 | 3.261 Okunma 2,5 ayda patlayan balon 11 Eylül 2019 | 2.905 Okunma Yıkıldı, setler yıkıldı... 06 Eylül 2019 | 2.441 Okunma İmamoğlu ve suç duyurusu 05 Eylül 2019 | 4.379 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar