Başlamadan bitti

Sadece siyaseten planlanmış ve farklı mahallelere şirin görünmek için söylenmiş sözlerdi. Ayrıca, dünyevi değil, ahirete ilişkin düzenlenmiş bir ifadeydi. Üstelik sürekli 'laiklik' diyen ve bunu bir hayat...

Sadece siyaseten planlanmış ve farklı mahallelere şirin görünmek için söylenmiş sözlerdi. Ayrıca, dünyevi değil, ahirete ilişkin düzenlenmiş bir ifadeydi. Üstelik sürekli 'laiklik' diyen ve bunu bir hayat felsefesi haline getiren CHP'nin yapısına tamamen aykırıydı.

Yine de Kemal Kılıçdaroğlu bir anda ortaya çıkıp 'helalleşelim' dedi.

Ne cevap verilir buna?

Ortaya çıkan garabet, samimiyetsiz görüntü ve bütün rezervlere rağmen 'eyvallah' denir. Eleştiriler olmakla birlikte genellikle öyle denildi. Ardından da Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kemal Kılıçdaroğlu hakkında açtığı 17 davayı geri çekti.

Sen misin bun yapan?

Kılıçdaroğlu celallendi. Verdi veriştirdi. 'Sen kimsin de kimi affediyorsun' türünden laflar etti. 'O davaları geri çekme, sonuna kadar götür' dedi.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Çekil köşene 02 Aralık 2021 | 587 Okunma Bağnazlık 01 Aralık 2021 | 308 Okunma İşte dış güçler 30 Kasım 2021 | 676 Okunma Nerede ziller 25 Kasım 2021 | 682 Okunma Ne olacak halimiz 24 Kasım 2021 | 634 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar