Yolsuzluk yapanlar da rüşvet alanlar da…

Karar Gazetesi Yazarı Elif Çakır'ın bugünkü (31.08.2022)''Yolsuzluk yapanlar da rüşvet alanlar da…'' başlıklı yazısı.

Açık ve net: Ünsan Ban’ın tesettürlü eşi Zehra Taşkesenlioğlu’nun evinin içinde başı açık bir şekildeyken çektiği video görüntüsünü dışarıya sızdırması ahlaksızlıktır… Bir kadın, ama her şeyden önce bir insan olarak AK Partili Taşkesenlioğlu’na buradan geçmiş olsun diyorum, Ünsal Ban’ı kınıyorum. Çünkü başörtülü bir kadının özel mekanında başı açık görüntüsünün kaydedilmesi, servis edilmesi ama, fakat, lakin demeden kınanması, ayıplanması gereken bir davranıştır.

Bu açıkça yaşam tarzına müdahaledir, saygısızlıktır.

Baştan bunun adını net olarak koyalım.

Bir çift sözüm de Zehra Taşkesenlioğlu’nun ev-içi görüntüsünü yayınlayan Sedat Peker’e…

Sayın Peker, suçu ne olursa olsun, hangi adi suçlara bulaşmış olursa olsun, hangi yolsuzluk rüşvet çarkının içinde olursa olsun, bu, hiç kimseye bir kadının özel görüntüsünü yayınlama hakkını vermez.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Dün asla ama asla diyordu... 25 Ocak 2023 | 1.948 Okunma 13 bin dolarımız nerede? 24 Ocak 2023 | 752 Okunma Erdoğan Davutoğlu’na ‘yüzleşmeye varım’ der mi? 20 Ocak 2023 | 688 Okunma Tek adamın dehasındansa…. 18 Ocak 2023 | 886 Okunma Muhtar bile olamaz demişlerdi, bugün Türkiye tarihinin en kudretli cumhurbaşkanı ama 11 Ocak 2023 | 3.343 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar