Melissa’yı kazandık ama binlerce Melissamızı kaybediyoruz

Ayaklarına taş değmesin, mutluluk daima bir adım önlerinden gitsin… Boğulduğumuz, nefes alamadığımız, umutsuzluğun, belirsizliğin bir karabasan gibi üzerimize çöktüğü şu günlerde...

Ayaklarına taş değmesin, mutluluk daima bir adım önlerinden gitsin… Boğulduğumuz, nefes alamadığımız, umutsuzluğun, belirsizliğin bir karabasan gibi üzerimize çöktüğü şu günlerde hepimize nefes verdiler, umut oldular. Çok ihtiyacımız vardı böylesi bir başarıya.

Kızlar; Gizem, Cansu, Melisa, Hande, Aslı, Eda, Zehra, İlkin, Elif, Simge, Kübra, Derya, Ayça ve Ebrar hepinizin önünde minnetle eğiliyorum, sonsuz teşekkürler.

İyi ki varsınız… İyi ki var olmuşsunuz…

Sizler ülkemizin medar-ı iftiharısınız.

Ve elbette ki emeği geçen, gece gündüz çalışan, bu başarıda ter döken, çorbada suyu olan, tuzu olan isimlerini bildiğimiz bilmediğimiz maddi ve manevi desteği olan herkese teşekkürler.

***

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kanun hükmünde yoksunuz 26 Eylül 2023 | 389 Okunma Erdoğan kendisine destek veren Batı’ya böyle dememişti... 21 Eylül 2023 | 307 Okunma Geçmişi hatırlatmak sadece hatırlatmaktır, hakaret değildir 15 Eylül 2023 | 1.405 Okunma Kim bu Güher? 13 Eylül 2023 | 1.715 Okunma Melissa’yı kazandık ama binlerce Melissamızı kaybediyoruz 08 Eylül 2023 | 631 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar